Colors: Orange Color

У Донецькій області Національний корпус зупинив незаконну вирубку лісу

Вчора, 11 липня до активістів Національного Корпусу "Донеччина" надійшла інформація, що у Лиманському районі вздовж траси Лиман-Добропілля ведеться незаконна вирубка лісу.

Перевіривши цю інформацію, було виявлено 3 локації незаконної вирубки дерев, тому було вирішено протидіяти одночасно трьома групами.
Активістами Національного Корпусу було швидко заблоковано вирубку, була проведена виховна бесіда з працівниками.

На місце злочину були запрошені поліцейські, працівники Служби Автодоріг України, відповідальних за цю ділянку та екологічний інспектор.
Були складені всі відповідні матеріали, Камаз з дубами вилучено.

Нацкорпус Добропілля прийшов на засідання міської ради Добропілля (відео)

27 червня активна громада міста Добропілля, за участю НацКорпусу прийшла до засідання міської ради Добропілля, щоб висловити недовіру меру злочинцю Аксьонову та його заступникам.

Громадою було поставлено питання, чим керується заступник мера Галицький, коли збирає в підтримку мера-злочинця пенсіонерок, антиукраїнсько налаштованих людей, та відверто учасників референдуму 2014 року, а також звідки у заступника городського голови Галицького з'явився новенький wolkswagen Touareg, коли ще пару років тому команда мера користувалась громадським транспортом.

В свою чергу Галицький звернувся до одного з патриотично налаштованих гостей зі слова "НЕШАНОВНИЙ". Це викликало обурення у громади, бо, доречі, посадовець отримує зарплатню з кишень містян.

У Маріуполі стартував дитячий табір "Азовський патріот"

ТРЕНІНГ З НАДАННЯ ПЕРШОЇ ДО МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ.

Сьогодні у штабі Національного Корпусу Донеччини відбувся тренінг з надання першої до медичної допомоги в екстрених ситуаціях.

На початку тренінгу присутні отримали теоретичні знання. Розглянули різновид турнікетів та засобів до медичної допомоги. Та перейшли від слів до справи.

Другим етапом тренінгу стали практичні зайняття. Присутніми було змодельовано екстрену ситуацію. Людина отримала травму яка понесла за собою критичну кровотечу та втрату свідомості. Присутні один за одним намагались врятувати життя травмованому.

Також розглянули надання до медичної допомоги при зупинці серця.

Розвиваємось кожної хвилини.

День Збройних Сил України

Національний Корпусу Донеччина вітає військових Збройних Сил України!

Сьогодні Україна переживає не легкі часи, але на сторожі спокою, суверенності, цілісності та незалежності України стоять наші військові.

Вітаємо з Днем Збройних сил усіх, хто зі зброєю в руках боронить честь України. Ви стали спадкоємцями високої слави українського козацтва та героїв визвольних змагань. Бажаємо всім захисникам мужності, сил і здоров'я, добра у родинах. Бажаємо всьому Українському народу миру і спокою. Окрема шана героям, що у складі ЗСУ полягли за незалежність України. Слава ЗСУ і слава Україні!