Colors: Orange Color

Найочікуваніша подія року!

Пряма трансляція розпочнеться о 18:00 Невже ж два кандидата зустрінуться віч-на-віч на очах у мільонів громадян України? Чи зможе "маріонетка Коломойського" грамотно відповісти хоча б на одне питання покровителя мародерів Свинарчуків? Переходь за посиланням та дивись разом з нами : https://youtu.be/SdizBVbvbis Хочемо офіційно заявити - ми, як частина Азовського Руху не підтримуємо жодного з кандидатів, та тим більш, не вважаємо їх хоч трохи гідними вести Українську Націю до перемоги. Справжній Лідер ще себе покаже! Дискутують вони, а висновки робите ви! Приємного перегляду!

Марш вільних людей у Краматорську

Сьогодні, 17.04, у Краматорську, що на Донеччині, відбувся марш єдності України. До маршу долучились й активісти Національного Корпусу Донеччина. В 2014 році в цей же день, у Краматорську, котрий вже був майже захоплений російськими окупантами, справжні патріоти вийшли та підняли прапори України в знак єдності сходу й заходу. З того дня патріотично налаштовані жителі Краматорська щорічно збираються на Марш вільних людей.

Проект "Одна Кров Краматорськ" продовжує допомагати людям.

Так сьогодні,17.04.донори нашого проекту здали кров для дитини котра потребуе її. Кожен з вас може врятувати життя любині.Почни прямо зараз.Роби добро разом з нами. За додатковою інформацією та за донорськоц допомогою звертайтесь за номером телефону:+380954098574

Бійці Азова показали відео знищення БМП окупантів на Світлодарськ дузі

Під час рекогносцировки місцевості безпілотниками Азова, в районі населеного пункту Доломітне, була виявлена БМП-1 російсько-окупаційних військ. В результаті влучної стрільби азовці знищили російську БМП-1.

Військові просунулися на 1 кілометр у "сірій зоні"

Поблизу Донецька, Воїни України змогли просунутися на 1 км у так званій «сірій зоні». На деяких ділянках відстань до противника скоротилась до 200-300 м На ще одній позиції поблизу, на початку війни були опорники проросійських сил. Військові знайшли цьому докази – російські сухпайки з Московської області. Дата виробництва на всіх – літо 2014-го.