Colors: Orange Color

Краматорськ питає: Хто замовив Катю Гандзюк?

Сьогодні 18 травня у Краматорську, що на Донеччині, ми разом зі всією Україною питаємо "Хто замовив Катю Гандзюк?". Сьогодні ми стоїмо на центральних площах сорока українських міст, а також - під Адміністрацією, де працюватиме новий президент, з одним питанням. Сьогодні вся Україна питає: хто замовив Катю Гандзюк та влаштував українським активістам терор? Вороги активістів - нападники, вбивці та замовники - на волі і продовжують скоювати злочини проти нас. Сорок українських міст об'єднали свої зусилля для того, щоб були розслідувані щонайменше три сотні інших замовних нападів на громадських діячів в усіх куточках країни, які сталися з часів Революції Гідності. За п'ять років жоден злочин до кінця не розкрито, винних - не покарано. Розслідування саботуються та закриваються. Система покриває відповідальних за зрив розслідувань на всіх рівнях - у правоохоронних органах, у місцевих адміністраціях, у політичних командах. Активістів й далі переслідують. Так не може тривати в країні, образ якої нам малює нова українська влада! #УкраїнаПитає #ХтоЗамовивКатюГандзюк

Андрій Білецький: Маємо взяти долю країни у власні руки

11 травня лідер партії «Національний Корпус» Андрій Білецький зустрівся з вінницькими активістами і громадою міста. ▫️Вінницька ініціативна група Нацкорпусу донедавна була однією з найслабших, проте за останні 3 місяці актив зріс майже в 10 разів. Тепер тут налічується сотні активістів і патріотів, які працюють на благо нашої країни. ▫️Під час свого виступу у Вінниці, лідер НК сказав про те, що кожне слово та лозунг націоналісти мають підкріплювати своїми діями. ✊?«Якщо ми знищимо проросійську п'яту колону або шосту колону, яка мародерствує, наживається на країні, висунемо гасло не Захід чи Схід, а виключно Київ і Україна, – тоді ми зможемо піти вперед і побудувати справді суверенну країну», - сказав він. ▶️ Як пройшла зустріч лідера у Вінниці – дивіться у відео: https://youtu.be/JOWbsu1Ure8 #Нацкорпус #АндрійБілецький #Вінниця

З Днем Українського Добровольця

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

20 лютого Україна вшановує день пам'яті Героїв Небесної Сотні - людей котрі віддали свої життя за Україну.

В Краматорську, що на Донеччині, сьогодні відбулась акція по вшануванню пам'яті Героїв, які стали жертвами тих трагічних подій. До акції долучились й представники Національного Корпусу Донеччина.

Саме в ці дні п'ять років тому під час Революції Гідності протистояння між українським народом та псами режиму Януковича сягнуло свого апогею. 20 лютого загинуло найбільше активістів Євромайдану.

? ПОЧАТОК ТРИДЕННОГО ШТУРМУ МАЙДАНУ?️
 Вчора,18 січня, в Україні згадували триденний силовий штурм Майдану - криваве протистояння між силовиками та протестувальниками.

? Після відмови активістів виконати ультиматум силовиків припинити спротив, о 18-ій годині почався останній, найбільш кривавий штурм Майдану, який тривав до 20-го лютого та завершився розстрілом Небесної Сотні.

⚠️ З самого ранку 18-го лютого в центральній частині Києва, на вулицях прилеглих до Верховної Ради, відбувалися масові протистяння з міліцією через відмову провладних сил вносити зміни до Конституції, які мали суттєво обмежити повноваження тодішнього Президента Януковича.

? Близько 16-ї години вечора беркутівцями були захоплені барикади на вулиці Грушевського, і активісти були змушені залишити Український дім на Європейській площі. Також активісти були витіснені з Жовтневого палацу на вулиці Інститутській. Після цього наступ силовиків зупинився.

? Міською владою столиці був повністю зупинений київський метрополітен та перекриті центральні вулиці міста.

 Незважаючи на погрози, активісти не збиралися відступати і укріплювали позиції. Оскільки вимоги силовиків не були виконані, близько 18-ї години з боку Європейської площі та вулиці Інститутської розпочався штурм.

? На Майдані перебувало кілька тисяч людей, яким протистояло в декілька разів більше міліціянтів. За драматичними подіями в центрі Києва в прямому ефірі спостерігала вся країна.
В процесі бою проти активістів були застосовані коктейлі Молотова, гранати, помпові рушниці, водомети та вогнепальна зброя. Під час атаки на барикаду з боку Європейської площі були підпалені два бронетранспортери «беркута». Весь час протистояння працювала центральна сцена Майдану, з якої відбувалася координація оборонних дій.

? Силовикам вдалося прорвати барикаду з боку Європейської площі та підпалити наметове містечко. Після цього єдиним, що захищало серце площі від штурмовиків, була стіна вогню, яка підтримувалася майданівцями аж до кінця штурму 20-го лютого

За три роки кількість активістів Нацкорпусу виросла в 66 разів ??

Усвідомлюєте цю цифру? І тут не враховуються бійці Нацдружин, військові полку Азов та інші побратими, які тимчасово облишили активну боротьбу, але не віру в Ідею 

Нехай інші партії далі малюють собі віртуальних членів на папері та скуповують бабусь гречкою. Але і влада, і карнавальна опозиція повинні пам'ятати — нас дуже, дуже багато. І з кожним днем стає все більше ✊?

Майбутнє належить молодим. Ми прийдемо за цією Системою за знищимо її. 2019 стане роком нашої перемоги!