Colors: Orange Color

ТРЕНІНГ З НАДАННЯ ПЕРШОЇ ДО МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ.

Сьогодні у штабі Національного Корпусу Донеччини відбувся тренінг з надання першої до медичної допомоги в екстрених ситуаціях.

На початку тренінгу присутні отримали теоретичні знання. Розглянули різновид турнікетів та засобів до медичної допомоги. Та перейшли від слів до справи.

Другим етапом тренінгу стали практичні зайняття. Присутніми було змодельовано екстрену ситуацію. Людина отримала травму яка понесла за собою критичну кровотечу та втрату свідомості. Присутні один за одним намагались врятувати життя травмованому.

Також розглянули надання до медичної допомоги при зупинці серця.

Розвиваємось кожної хвилини.

День Збройних Сил України

Національний Корпусу Донеччина вітає військових Збройних Сил України!

Сьогодні Україна переживає не легкі часи, але на сторожі спокою, суверенності, цілісності та незалежності України стоять наші військові.

Вітаємо з Днем Збройних сил усіх, хто зі зброєю в руках боронить честь України. Ви стали спадкоємцями високої слави українського козацтва та героїв визвольних змагань. Бажаємо всім захисникам мужності, сил і здоров'я, добра у родинах. Бажаємо всьому Українському народу миру і спокою. Окрема шана героям, що у складі ЗСУ полягли за незалежність України. Слава ЗСУ і слава Україні!

ЧЕРГОВА ПЕРЕМОГА НАЦІОНАЛІСТІВ В БОРОТЬБІ ЗА ЗБЕРЕЖЕННЯ ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ

Національна Служба Допомоги

Патріотична хода до Дня визволення міста Краматорськ