Colors: Orange Color

З Днем Українського Добровольця

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

20 лютого Україна вшановує день пам'яті Героїв Небесної Сотні - людей котрі віддали свої життя за Україну.

В Краматорську, що на Донеччині, сьогодні відбулась акція по вшануванню пам'яті Героїв, які стали жертвами тих трагічних подій. До акції долучились й представники Національного Корпусу Донеччина.

Саме в ці дні п'ять років тому під час Революції Гідності протистояння між українським народом та псами режиму Януковича сягнуло свого апогею. 20 лютого загинуло найбільше активістів Євромайдану.

? ПОЧАТОК ТРИДЕННОГО ШТУРМУ МАЙДАНУ?️
 Вчора,18 січня, в Україні згадували триденний силовий штурм Майдану - криваве протистояння між силовиками та протестувальниками.

? Після відмови активістів виконати ультиматум силовиків припинити спротив, о 18-ій годині почався останній, найбільш кривавий штурм Майдану, який тривав до 20-го лютого та завершився розстрілом Небесної Сотні.

⚠️ З самого ранку 18-го лютого в центральній частині Києва, на вулицях прилеглих до Верховної Ради, відбувалися масові протистяння з міліцією через відмову провладних сил вносити зміни до Конституції, які мали суттєво обмежити повноваження тодішнього Президента Януковича.

? Близько 16-ї години вечора беркутівцями були захоплені барикади на вулиці Грушевського, і активісти були змушені залишити Український дім на Європейській площі. Також активісти були витіснені з Жовтневого палацу на вулиці Інститутській. Після цього наступ силовиків зупинився.

? Міською владою столиці був повністю зупинений київський метрополітен та перекриті центральні вулиці міста.

 Незважаючи на погрози, активісти не збиралися відступати і укріплювали позиції. Оскільки вимоги силовиків не були виконані, близько 18-ї години з боку Європейської площі та вулиці Інститутської розпочався штурм.

? На Майдані перебувало кілька тисяч людей, яким протистояло в декілька разів більше міліціянтів. За драматичними подіями в центрі Києва в прямому ефірі спостерігала вся країна.
В процесі бою проти активістів були застосовані коктейлі Молотова, гранати, помпові рушниці, водомети та вогнепальна зброя. Під час атаки на барикаду з боку Європейської площі були підпалені два бронетранспортери «беркута». Весь час протистояння працювала центральна сцена Майдану, з якої відбувалася координація оборонних дій.

? Силовикам вдалося прорвати барикаду з боку Європейської площі та підпалити наметове містечко. Після цього єдиним, що захищало серце площі від штурмовиків, була стіна вогню, яка підтримувалася майданівцями аж до кінця штурму 20-го лютого

За три роки кількість активістів Нацкорпусу виросла в 66 разів ??

Усвідомлюєте цю цифру? І тут не враховуються бійці Нацдружин, військові полку Азов та інші побратими, які тимчасово облишили активну боротьбу, але не віру в Ідею 

Нехай інші партії далі малюють собі віртуальних членів на папері та скуповують бабусь гречкою. Але і влада, і карнавальна опозиція повинні пам'ятати — нас дуже, дуже багато. І з кожним днем стає все більше ✊?

Майбутнє належить молодим. Ми прийдемо за цією Системою за знищимо її. 2019 стане роком нашої перемоги!

НЕ ДОЗВОЛИМО ПОРОШЕНКО "ГРАТИ В НАПЕРСТКИ"

?У сучасному українському суспільстві, особливо під час виборчої кампанії, полюбляють поговорити на тему свободи вибору. Осторонь не залишаються і українські можновладці, піднімаючи щоразу ці питання на закордонних форумах. Проте повертаючись додому вони швидко все забувають.
?Останні укази президента №12/2019 та 13/2019 – яскравий цьому приклад:
https://www.president.gov.ua/documents/122019-25930
https://www.president.gov.ua/documents/132019-25934

▫️Мотивація цього рішення ґрунтується на зверненні в.о. голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації С. Філя (див. в першому коментарі).

⚠️Згідно з цим документом, вибори президента 2019 в Луганській області відмінять. Ось тут ми і повертаємось до свобод, які так «відстоюють» в країні. Адже цим рішенням президент позбавляє права голосу і вибору мешканців двох українських міст.

⁉️Звичайно, загроза зриву президентських виборів в Донецькій і Луганській областях залишається високою, але чому про це згадали саме зараз, у розпал передвиборчої кампанії? Це нагадує незрозуміле введення військового стану, яке на собі відчули лише резервісти 1-ої черги та студенти, яких ловили на вулицях.

?Здається, Порошенко знайшов ще один спосіб маніпулювати виборами – позбавити невигідні йому території права голосу. Але ми все-таки радимо президенту загадати свої обіцянки і почати реінтегровувати тимчасово окуповані території, а не обмежувати свободи людей вже звільнених.

------------
?? - Національний Корпус

НАЦІОНАЛЬНИЙ КОРПУС ДОНЕЧЧИНА ДОЛУЧИЛИСЬ ДО АКЦІЇ "ЛАНЦЮГ ЄДНОСТІ".