Національний Корпус ПРОТИ! #СтаріПолітики.

Національний Корпус ПРОТИ!

Під час війни та економічної кризи, яку відчуває на собі кожен українець, влада продовжує зухвало красти у свого народу. #СтаріПолітики з новими гаслами про боротьбу з корупцією дорвалися до «корита» і завзято наповнюють кишені за наш з вами рахунок.

Складно знайти в парламенті або у виконавчій владі політика, який менше трьох разів поміняв партію. Вони постійно бігають від Віті - до Юлі, від Юлі - до Пєті, від Пєті - знову до Юлі.

Цей коловорот політичного лайна довів країну до краю, тому що моляться вони одному богу – корупції, поки третина країни батрачить на чужині через зубожіння на власній Батьківщині.

«Національний Корпус» - це єдина сила, створена справжніми патріотами на базі бойового полку #Азов під час найважчих боїв на Сході. Ми втрачали своїх побратимів не для того, щоб корупційні політичні повії продовжували грабувати власний народ.

Ми не дозволимо корупційним політиканам знову ґвалтувати Україну! Країні потрібні нові лідери, а не перефарбовані політики. Ми не дали перемогти ворогу на фронті - ми не дамо перемогти ворогу в тилу!

Приєднуйся до нашої команди! Українці заслуговують на гідне майбутнє!