НЕ ДОЗВОЛИМО ПОРОШЕНКО "ГРАТИ В НАПЕРСТКИ"

?У сучасному українському суспільстві, особливо під час виборчої кампанії, полюбляють поговорити на тему свободи вибору. Осторонь не залишаються і українські можновладці, піднімаючи щоразу ці питання на закордонних форумах. Проте повертаючись додому вони швидко все забувають.
?Останні укази президента №12/2019 та 13/2019 – яскравий цьому приклад:
https://www.president.gov.ua/documents/122019-25930
https://www.president.gov.ua/documents/132019-25934

▫️Мотивація цього рішення ґрунтується на зверненні в.о. голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації С. Філя (див. в першому коментарі).

⚠️Згідно з цим документом, вибори президента 2019 в Луганській області відмінять. Ось тут ми і повертаємось до свобод, які так «відстоюють» в країні. Адже цим рішенням президент позбавляє права голосу і вибору мешканців двох українських міст.

⁉️Звичайно, загроза зриву президентських виборів в Донецькій і Луганській областях залишається високою, але чому про це згадали саме зараз, у розпал передвиборчої кампанії? Це нагадує незрозуміле введення військового стану, яке на собі відчули лише резервісти 1-ої черги та студенти, яких ловили на вулицях.

?Здається, Порошенко знайшов ще один спосіб маніпулювати виборами – позбавити невигідні йому території права голосу. Але ми все-таки радимо президенту загадати свої обіцянки і почати реінтегровувати тимчасово окуповані території, а не обмежувати свободи людей вже звільнених.

------------
?? - Національний Корпус