«Сєпара на нари», або як пройшло судове слухання по обранню запобіжного заходу меру-сепаратисту Аксьонову


Вчора 29 січня о 12:00, в Краматорському міському суді, розпочалось слухання, по обранню меру Добропілля Андрію Аксьонову, запобіжного заходу.


Національний Корпус Донеччина завітали на дане судове засідання. Прийшовши під стіни Краматорського міського суду на активістів чекали близько сотні Аксьонівської тітушні.

 

Нагадю, що дану особу підозрюють в розтраті бюджетних коштів та службовому підробленні, в числі висунутих звинувачень також підробка документів для поїздок в тимчасово окупований Крим. Аксьонов перебував у розшуку, так втік з України. Адвокати сепар-мера наполягають на тому, що Аксьнов перебував на лікуванні у Германії, та начебто мер переніс Дванадцять хіміо-терапій.

На підтримку не шановному меру прийшли: підлеглі, робітники Добропільського виконкому та підкуплені пенсіонери. Привезли цих людей та замовних автобусах та мікроавтобусах.

При вході в судову залу ці-ж тітушки організували справжній сепарський блок-пост, але ця "споруда" не стала перепоною для двадцяти справжніх українських патріотів.

Не дивлячись на всі спроби тітух зірвати засідання, всеж таки захід відбувся. Суддя обрав міру заходу для Аксьонова у вигляді двох місяців домашнього арешту.