Colors: Orange Color

Проросійські терористи обстрілювали позиції ВСУ c безпілотника

Вчора, 19 серпня НВФ Російської Федерації і її найманці 11 раз порушили режим припинення вогню. Велику кількість обстрілів зафіксовано в Донецькій області. Особливо "гаряче" було під Маріуполем. Неподалік Новотроїцького бойовики застосували вогонь з гранатометів різних систем і стрілецької зброї. Чотири рази поблизу Водяного терористи били з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї. Позиції ВСУ неподалік Талаківки були обстріляні з автоматичного гранатомету. Поблизу Павлополю і Лебединського проросійські НВФ застосували безпілотний літальний апарат оснащений гранатометним пострілом. В результаті цього обстрілу з повітря 1 військовослужбовець отримав поранення. На сьогодішній день вже було зафіксовано обстріли.

Звіт Антона Требухова про успіхи його команди

Тільки реальні справи, на благо нашого міста і наших родин. Звітую вам про успіхи моєї команди і ще раз наголошую, що в своїй агітації я не використовую обіцянки. Ми всі вже втомились від брехливих обіцянок "старих" політиків.

Інтерв'ю Антона Требухова на 0629

Моє інтерв'ю на маріупольському місцевому сайті 0629. У ньому містяться відповіді на питання, що часто тут ставляться. Всім приємного читання. https://www.0629.com.ua/news/2453118/molodez-v-radu-anton-trebuhov-raskryvaet-sekrety-svoej-deatelnosti

Втіленнями заходів і ініціатив Антона Требухова в пункті "Порядок"

Друзі, я вже з вами поділився своїми втіленнями заходів і ініціатив в пунктах "Молодь", "Сила", та "Добробут". "Порядок" - пункт, на який я та моя команда витратили чимало сил. Під час проведення виборів Президента України ми організували велику кількість волонтерів-спостерігачів, щоб захистити вибір кожного громадянина. Нами була створена екологічна ініціативна група, яка провела близько 50 суботників. Ми власноруч прибирали різні куточки нашого міста, так як піклуємося про нього. Нами було організовано осередок допомоги постраждалим під час бойових дій «Національна служба допомоги». Де ми виконували гуманітарні місії міст під час обстрілів, збирали допомогу, евакуювали людей, організовували побут та харчування для потребуючих. За ці дні я Вам вже розповів про всі свої втілення для людей та нашого міста. Якщо Вас щось цікавить - чекаю на питання! Молодь в Раду! Підтримай свого!

Що робити, якщо Вас не включили до списку виборців або маєте бажання змінити місце свого голосування?

Друзі, сьогодні останній день, коли Ви можете звернутися до відділу ведення Реєстру виборців, якщо Вас не включили до списку виборців або якщо маєте бажання змінити місце свого голосування. Як це зробити? 1.Зайти на сайт Державного реєстру виборців за посиланням: https://www.drv.gov.ua/ords/svc/f?p=111:LOGIN 2.Обираєте розділ "Перевірка включення" 3.Вводите свої персональні дані та отримуєте результат. Якщо ви бажаєте змінити місце свого голосування, то вам необхідно прийти до Держреєстру виборців в тому місті, де плануєте голосувати. З собою потрібно взяти паспорт. На місці написати заяву з проханням тимчасово змінити місце голосування. Тоді вам нададуть свідоцтво про тимчасову зміну місця голосування, з яким (а також з паспортом) треба буде прийти голосувати 21 липня. Важливо, виборці що змінили місце голосування мають можливість отримати лише 1 бюлетень для голосування за партійні списки.

Діяльність проектів "Спортивний Корпус", "Білі янголи" і "Національні дружини" у Маріуполі

Третій пункт мого гасла - "Сила". Від мене ви вже дізналися про діяльність проектів "Спортивний Корпус", "Білі янголи" і "Національні дружини". За нашої ініціативи відкрито 5 безкоштовних спортивних секцій «Спортивний корпус» для молоді і дітей. Зокрема 2 з них знаходяться в Приморському і Центральному районах міста. Тренування відбуваються регулярно і на постійній основі. Що стосується курсів самооборони для жінок «Білі янголи», які проходять в Приморському і Центральному районах міста, то зараз завершився другий яскравий сезон. У нас зараз великі плани на майбутнє, адже незабаром розпочнеться третій. І ми будемо намагатися все робити якнайкраще. Ми ведемо постійну боротьбу проти соціальних виразок на вулицях Маріуполя (проти «наливайок», проти незаконних гральних закладів та проти розповсюджувачів наркотичних речовин). В цьому нам допомагають "Національні дружини". За такий короткий час функціонування організації, в Маріуполі, вони вже зробили багато добрих речей. В цілому, провели 4 рейди по «наливайкам», де незаконно торгують алкоголем, провели 5 патрулів та замальовували на вулицях нашого міста рекламу продажу наркотичних речовин. Я дуже пишаюся діяльністю наших проектів і буду сприяти їх подальшій діяльності і надалі. А який з них більше подобається Вам? Залишайте свої відповіді в коментарях!