«Юнацький Корпус» у Харкові спільно з бійцями спецпідрозділу «Схід» провели «Урок мужності»

«Юнацький Корпус» у Харкові спільно з бійцями спецпідрозділу «Схід» провели «Урок мужності» у Харківській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 98. Під час уроку учням було показано як зібрати й розібрати макет автомата, продемонстрували та розповіли про захисне спорядження військових. В кінці уроку діти мали можливість приміряти та відчути приблизну вагу амуніції бійців на собі. Подібні заходи виховують у дітей відчуття патріотизму та дають усвідомлення про події на сході України.

Національні Дружини виявили та прикрили сепаратистський наркопритон

4 квітня, представники Національного Корпусу та Національних Дружин спільно з правоохоронцями припинили діяльність наркопритону в Харкові за адресою вул. Гвардійців-Широнінців, 59.

Окрім засобів для виготовлення наркотичних речовин, у квартирі ми знайшли сепаратистську символіку. Тож крім того, що ці люди труять нашу молодь, вони ще й виявились прихильниками «русского мира».

ЗАВЕРШЕННЯ ДЕБЮТНОГО СЕЗОНУ ПРОЕКТУ «БІЛІ ЯНГОЛИ» В М. МАРІУПОЛЬ

Минулі вихідні ознаменувались чудовою подією - Маріупольський осередок проекту жіночої самооборони «Білі Янголи» провів випуск дебютного сезону. Суботній ранок учасниць почався не з кави. Полігонний виїзд та стрільби звичайно тримали їх у напрузі, а дощик натякав, що день буде бридким і холодним, але дівчата попри всі негоди жартували та були просто у чудовому настрої, а їх гарячі серця зробили цей день по справжньому теплим. Своїм бажанням оволодіти зброєю дівчата перевершили всі наші сподівання та продемонстрували відмінні навички з володіння вогнепальною зброєю та високі показники зі стрільби Після успішного проведених стрільб, дівчата направились до затишної кав’ярні "Coffee & Deserts.LENЬ", де відбулось нагородження учасниць дипломами та підведення підсумків.

Національний Корпус вважає, що при будь-якому результаті виборів країну треба буде захищати у парламенті

За будь якими результатами на виборах Президента України, країна буде мате потребу у захисті не тільки від зовнішнього ворога, але й від внутрішнього.

Так історично склалося, що основними внутрішніми ворогами країни становилися президенти та топ-чиновники з оточення президентів. За 28 років країна так не змогла подолати корупцію, навіть на один відсоток. Більш того, кожна нова команда при владі освоює досвід попередників та додає щось своє до «скарбниці» схем вітчизняної корупції.

Тому, хто б не прийшов у владні кабінети на Банківську, потрібна здорова патріотична опозиція у парламенті. Особливо це має значення для сучасної України, яка існує по Конституції 2004 року. Мається на увазі те, що у країні діє парламентсько-президентська республіка.

Єдиними хто має дійсне бажання змінити ситуацію у країні – це націоналістичні сили. Тому «Національний Корпус» вважає, що найважливішими виборами будуть парламентський вибори. Саме у парламенті коаліція з патріотичних сил зможе протидіяти будь-яким спробам мешканця будівлі на Банкової створити диктатуру.

Національний корпус змусив владу звернути увагу на нестачу інсуліну для дітей хворих на цукровий діабет

Національний корпус змусив владу звернути увагу та негайно вирішити питання нестачі інсуліну для дітей хворих на цукровий діабет. Під час мітингу батьків дітей з цукровим діабетом Національний корпус підтримав людей та вступився за життя майбутнього покоління, вимагаючи у представників влади невідкладного вирішення питання. Сумчани зіткнулися з тим, що декілька місяців не могли отримати інсулін, через відсутність фінансування, тому купували такий дорогий препарат за влашні кошти. Як виявилося пізніше, Сумська міська рада, навіть, не заклала кошти на препарат. Ще один приклад, як влада піклується за свій народ. Що ж було далі та як Національний корпус добився вирішення питання дивіться у відео.

Національний Корпус на дебатах хоче почути відповідь по «Свінарчукам»

Національний Корпус та ветерани російсько-української війни, як виборці, хочуть почути відповідь від одного з кандидатів на пост президента на питання по корупції в Укроборонпромі.

Низка питань так й залишилася не висвітлена у програмних закликах поки що діючого президента. Наприклад, чому у Гладковського та Свінарчуків досі цілі руки, і коли фігуранти корупційного скандалу сядуть на лаву підсудних? Звідки йдуть гроші на розбудову ботферм, які блокують незгодних з Порошенком у соцмережах? Чи це не ті гроші які були вкрадені у армії? Як може пояснити поки що головнокомандувач та той кому підкоряється СБУ прямі рейси літака Медведчука у Москву? Простий громадянин, якщо йому чомусь потрібно мусить летіти через Мінськ, а тут такий карт-бланш відвертому ворогу України!

Відповіді на ці питання дуже важливі для нашої країни. Ухилення від цих питань, та злочинна бездіяльність порошенківської влади це не тільки зневага до громадян, це перший крок до диктатури.