Максим Жорін про участь кандидата від Національного Корпусу у президентських виборах (відео)

Екс-командир полку "Азов", голова міжобласної організації ПП "Національний Корпус" ГО "Терен Схід" Максим Жорін в ефірі телепрограми "Персона" каналу Р1 про президентські вибори, участь партії у парламентськіх виборах, та кого буде підтримувати Національний Корпус на президентських виборах 2019.

В. Соболевський про воєнний стан в Україні у програмі "Відзеркалення"

Керівник штабу ГО "Терен Схід" Владислав Соболевський розповів про причини та наслідки введення воєнного стану в Україні у програмі "Відзеркалення" на каналі АТВ/К.

 

З’їзд міжобласного об’єднання Терен Схід ПП «Національний Корпус»

Максим Жорін про введення воєнного стану (відео)

Андрій Білецький у прогармі "Насправді" ТРК "Simon", Харків

Партія, якій закидають погроми політичних конкурентів та «вразливих меншин», яка відкриває реабілітаційні центри та яка між законом і справедливістю – обирає справедливість. Гість програми «Насправді» – лідер партії «Національний Корпус», народний депутат України Андрій Білецький.

Нацкорпус виконує роботу СБУ

В черговий раз партія «Національний Корпус» доводить, що вона є єдиною політсилою, яка дбає про національні інтереси України.

Нагадаємо, що кілька місяців тому в ЗМІ вибухнув скандал, пов'язаний з тим, що за херсонський футбольний клуб "Каховка" грає відвертий сепаратист Козаченко С.В. Детальніше про ці події можна ознайомитись тут.

Після неодноразового звернення в інстанції ФФУ народного депутата України, лідера партії «Національний Корпус» Андрія Білецького, керівництво Футбольної федерації України нарешті прийнло єдино вірне рішення про заборону Козаченко С.В. здійснювати будь-яку діяльність в українському футболі. Заборона діє безстроково.

Це чергова перемога партії «Національний Корпус» на тлі бездіяльності компетентних органів.

«Національний Корпус» попереджає: будь-який прояв сепаратизму і антиукраїнської діяльності буде припинятися найрадикальнішим чином!