Суд відкрив провадження за скаргою Андрія Білецького щодо рішення повернути проспекту ім’я Жукова у Харкові

8 липня окружний адмінсуд Харкова відкрив провадження за позовом народного депутата, кандидата від об’єднаних націоналістів ВО «Свобода» Андрія Білецького, в якому політик оскаржує рішення Харківської міськради про перейменування проспекту Григоренка на честь маршала Жукова. Про це повідомив адвокат Дмитро Ципліцький, зазначивши, що справі присвоєно номер 520/6111/19.

Раніше ми повідомляли, що Харківський адмінсуд саботував позов Андрія Білецького. Зокрема, суд мав прийняти рішення про відкриття провадження відповідно до закону у 5-денний строк з дня отримання звернення, а саме 25 червня. Але навіть 27 червня ні Андрій Білецький, ні його представники не отримали жодного судового рішення.

Нагадаємо, що 19 червня Харківська міська рада ухвалила рішення про повернення проспекту Петра Григоренка імені маршала Жукова.

20 червня народний депутат Андрій Білецький оскаржив рішення Харківської міськради в суді з вимогою скасувати рішення про перейменування вулиці на честь ката українського народу маршала смерті Жукова.