Максим Жорін: Україні потрібні люди, котрі можуть вирішувати існуючі проблеми, а не грати роль хорошої влади

22 липня Президент Зеленський підписав указ "Про заходи щодо протидії рейдерству" для захисту власників бізнесу. Документ начебто містить набір інструментів захисту власників бізнесу та протидії позбавленню їх майнових прав.

А вже наступного дня, на Харківщині ледве не відбулися Занки-2. 23 липня близько 22:00 у селі Велика Губщина Валківського району. У час, коли місцеві виборчі комісії завершували підрахунок голосів виборців району та здавали бюлетені, невідомі особи вчинили спробу незаконно захопити районну агрофірму. До сільгосппідприємства «Маяк» під’їхало два автобуси молодиків із дубинками. Вони показали господарю документи, відповідно до яких відбулася зміна власника. Правоохоронці затримали близько 50 осіб, серед яких громадяни Росії та мешканці окупованих територій. У правопорушників виявлено холодну зброю, електрошокери, балончики зі сльозогінним газом, балаклави та документацію, у тому чисті бланки охоронної фірми.

"В Україні нині існує дві реальності: в одній живе Зеленський, де він бореться та перемагає зло, а інша реальність та, де ми живемо. В нашій реальності кримінал намагається диктувати умови існування", - говорить Голова східного об'єднання політичної партії Національний корпус — Терен Схід Максим Жорін.

За його словами, українцям потрібні люди, котрі зможуть приймати відповідальні рішення, брати відповідальність та вирішувати існуючі проблеми в країні, а не грати роль хорошої влади.