Нацкорпус проти сепаратизму у Федерації Футболу України

В Україні четвертий рік поспіль йде війна з російськими окупантами. Але досі деякі діячі та організації не усвідомлюють цього простого, як постріл, факту. Всі ці, хто вважає, що можливо на деякі події закривати очі, або не реагувати на прояви відвертого сепаратизму, або на дії, що спрямовані на підтримку окупантів та терористів, працюють на знищення України.

Так, декілька місяців «Національний Корпус» намагається привернути увагу відповідальних осіб до факту участі в українському футбольному чемпіонаті відвертого українофоба та сепаратиста Сергія Козаченко, гравця ФК «Каховка». Вже двічі до КДК Федерації футболу України, та безпосередньо до керівництва ФФУ народний депутат України Андрій Білецький, лідер партії «Національний Корпус», робив депутатські запити. Всупереч закону України про Статус народного депутата ні одна футбольна організація не відповіла.

Що стосується самого Сергія Козаченко, є неспростовані докази противоправної діяльності цього футболіста. По-перше, Козаченко на протязі двох років (2016-17) грав за футбольний клуб «Оплот Донбасса», президентом якого був голова терористичної організації ДНР Олександр Захарченко. По-друге, продовжує вести публічну антиукраїнську пропаганду і підтримує політику проросійських терористичних організацій як в реальному, так і у віртуальному житті. Він є активним користувачем соціальних мереж, в тому числі заборонених в Україні. На своїх сторінках він відверто закликає до війни з Україною та захопленню Києва, робить величезну кількість репостів з сепаратистських ресурсів: «Русский онлайн», «Донецк-Луганск-Новороссия», «АнтиМайдан». Це все він робить вже зараз, граючи за український клуб з Херсона «Каховка».

Треба звернути увагу на те, що це не тільки неприйнятна поведінка українського гравця українського ж клубу, але це порушення Закону України, та замах на територіальну цілісність нашої країни. Цей гравець – є справжнім «клієнтом» СБУ. Але чомусь ні СБУ, ні Федерація футболу на цей кричущий факт ні як не відреагували. Це справжній плювок в обличчя патріотичної громадськості України!

Якщо керівництво Федерації футболу України, Контрольно-дисціплінарний комітет федерації футболу України та СБУ не приймуть ніяких дій по виконанню Законів України, Національний Корпус відновить справедливість самостійно, використовуючи всі доступні та не заборонені законом методи. Але у цьому разі стає питання на кого працює як ФФУ та й СБУ?

Ми вимагаємо, негайного відсторонення від гри Козаченко в Українському чемпіонаті, та відкриття карної справи на цю особу за фактом заклику до повалення конституційного ладу України та посягання на територіальну цілісність України!

На всі три запита КДК ФФУ лише раз відповіла явною відпискою дивитися тут