В. Соболевський про завдання Національного Корпусу на 2019 рік

Начальник штабу міжобласного об'єднання ПП "Національний Корпус" Терен Схід Владислав Соболевський заявив у своєму інтерв'ю виданню "Kharkiv Today" про те, що головне завдання партії - це отримання депутатських мандатів у парламенті восени 2019 року.

- Усі сили кинемо на осінь 2019 року. Ще рік тому ми говорили про створення єдиного націоналістичної партії, працюємо лише в цьому напрямку, - зазначив керівник штабу ГО "Терен Схід".

Також В. Соболевський зазначив, що й президентські вибори не залишаться без уваги партії Андрія Білецького. Так Національні Дружини візьмуть участь у виборах керманича держави у якості спостерігачів.

У планах на 2019 рік керівник штабу відмітив повернення у порядок денний питання змін виборчого законодавства, щодо виборів народних депутатів України:


- Ми знову хочемо вивести на повістку дня Закон про вибори. Чи можна прийняти цей закон в березні? Можна. Так, до нього висунули понад дві тисяч правок. А чому б не прийняти закон з однією тисячею поправок, а потім доопрацьовувати? Щоб, наприклад, у якій області більше явка - у тій області було більше депутатів. Чи понизити поріг до входу в парламент до 3% - це не наша самоціль, ми можемо подолати і 5-відстковий бар’єр . Це реально.

джерело