Національні Дружини проти фальсифікацій на виборах - прес-конференція у Харкові

У Харкові 29 березня у прес-центрі "Kharkiv Today" відбулася прес-конференція представників "Національних Дружин".

Євген Шкірков, голова міжобласного об'єднання ГО "Національних Дружини", запевнив присутніх журналістів, що спостерігачі від його організації будуть уважно слідкувати як за перебігом голосування так й під час підрахунку голосів.

Альона Шевченко, юрисконсульт Національних Дружин, також нагадала присутнім, що Національні Дружини були офіційно зареєстровані у ЦВК, та всі спостерігачі пройшли тренінги щодо виборів.

Спікери запевнили, що, всупереч розповсюдженню чутків, представники їх організації будуть діяти у рамках чинного законодавства без застосування фізичної сили.

Впізнати "дружинників" можливо буде через бейдж з назвою організації, а у випадках, якщо на дільниці будуть порушення й на цій дільниці не будуть присутні представники Дружин, громадяни зможуть зателефонувати на гарячу лінію за телефоном 063 829 25 01.

Також було зазначено, що чинна влада у деяких областях України намагалась не допустити представників "Національних Дружин" до участі в виборах. Але завдяки зверненням до суду справедливість була відновлена, й всі представники, які подавались на ДВК, були допущені до участі у виборах Президента у якості офіційних спостерігачів.