Максим Жорін про голосування на сході України (відео)

Голова «Терену Схід» ПП «Національний Корпус» Максим Жорін прокоментував голосування на сході України.

У своїх коментарях Максим зауважив на те, що голосування як на сході України, так і загалом по всій країні відбулося відносно спокійно. І в цьому є значна заслуга «Національних Дружин», які були присутні на дільницях та уважно спостерігали за законністю проведення виборів.

Також голова «Терен Схід» відмітив, що громадяни України, досі голосують на жаль не дуже відповідально і не думають про майбутнє країни.

«Якщо вони (виборці, - ред.) досі голосують за Порошенко, якій на другому місті, та якій всі п’ять років кричав «Слава Україні!» і паралельно з цим крав кошти, то це показує безвідповідальне відношення виборця до свого голосу», - сказав Максим Жорін.

Щодо фальсифікацій голова «Терен Схід» заявив, що всі основні масштабні фальсифікації відбулися до дня виборів, коли відбувався основний підкуп виборця. Тому, за словами Максима Жоріна, порушення на дільницях були менш масштабні саме у день голосування.

Голова «Терен Схід» анонсував присутність «Національних Дружин» на дільницях й у другому турі президентських виборів, що на думку Максима Жоріна значно покращить якість законності проведення виборів у країні загалом та й зокрема на сході.