Національний Корпус вважає, що при будь-якому результаті виборів країну треба буде захищати у парламенті

За будь якими результатами на виборах Президента України, країна буде мате потребу у захисті не тільки від зовнішнього ворога, але й від внутрішнього.

Так історично склалося, що основними внутрішніми ворогами країни становилися президенти та топ-чиновники з оточення президентів. За 28 років країна так не змогла подолати корупцію, навіть на один відсоток. Більш того, кожна нова команда при владі освоює досвід попередників та додає щось своє до «скарбниці» схем вітчизняної корупції.

Тому, хто б не прийшов у владні кабінети на Банківську, потрібна здорова патріотична опозиція у парламенті. Особливо це має значення для сучасної України, яка існує по Конституції 2004 року. Мається на увазі те, що у країні діє парламентсько-президентська республіка.

Єдиними хто має дійсне бажання змінити ситуацію у країні – це націоналістичні сили. Тому «Національний Корпус» вважає, що найважливішими виборами будуть парламентський вибори. Саме у парламенті коаліція з патріотичних сил зможе протидіяти будь-яким спробам мешканця будівлі на Банкової створити диктатуру.