Владислав Соболевський: "Ми йдемо на вибори і лише за вашої підтримки ми переможемо!"

В Україні з’явилася нова політична сила – союз справжніх патріотів. Це об’єднання більшості патріотичних партій та організацій, серед яких партія «Національний Корпус», ВО «Свобода», НВР «Правий Сектор», ветеранські та громадські об’єднання. Всі організації об’єдналися заради перезапуску українського патріотичного руху, на засадах конструктивного та рішучого протистояння існуючим загрозам нашій державі.

"У неділю націоналісти провели об'єднавчий з'їзд декількох політичних партій, волонтерських організацій, об'єднань ветеранів та висунули на вибори до парламенту єдиний список", - говорить Голова штабу східного об'єднання політичної партії Національний корпус — Терен Схід Владислав Соболевський.

За його словами, нова політична сила йде в парламент не для отримання свого шмату пирога й не для продовження дерибану країни пліч-о-пліч з опозиціонерами, а для того, щоб припинити цей дерибан та виступити ефективною протидією реваншу, який вже відбувається.

"Ніхто в сьогоднішній Україні: ані президент Зеленський, ані колишній президент Порошенко не боролися і не будуть боротися ні з Медведчуком, ні з Бойко, ні з Кернесом, ні з Трухановим. Чому? То що усі вони на одній стороні барикад. Усі вони бізнес-партнери, вони між собою куми, вони між собою родичі та друзі. Саме тому не відбувається жодних обіцяних весною "посадок", а лише реінкарнація і впевнений поступ до парламенту проросійських сил. Єдина ефективна сила, котра не дозволить їм привести "рускій мір" в Харків та Одесу є кулак націоналістів! Ми йдемо на вибори і лише за вашої підтримки ми переможемо!", - сказав Владислав Соболевський.