Максим Жорін: Об'єднання націоналістичних сил може стати ледве не єдиною надією на проукраїнську боротьбу та проукраїнський захист

Андрій Білецький ініціював об'єднання націоналістичних сил для політичної боротьби та участі у позачергових парламентських виборах.

Голова східного об'єднання політичної партії Національний корпус — Терен Схід Максим Жорін гововрить, що аналізуючи ту тенденцію, яка нині відбувається перед виборами, об'єднання може стати ледве не єдиною надією на проукраїнську боротьбу та проукраїнський захист, що буде представленний в парламенті. Адже надзвичайно великі сили зараз вкладаються в реванш та проведення реваншистів в парламент, які хочуть відігратися за поразку в 2014 році.

"Націоналістичні організації мають різні історії, різну форму, але мають спільну мету, який полягає в захисті України, її суверенітету, її майбутнього. Скоріш за все, це й буде єдина надія, єдина сила, яка буде реальними діями й справами боротися з сепаратизмом в країні та корупцією у всіх її проявах", - сказав Максим Жорін.