Керівництво "Терен Схід"

Максим Жорін  

Максим Жорін

Голова міжобласного об'єднання "Терен Схід" політичної партії "Національний Корпус"

Народився у 1989 році у місті Рубіжне на Луганщині.

У 2008 році закінчив Рубіжанський політехнічний коледж ім. Порай-Кошиці Луганського національного університету. У 2014 року закінчив Київський університет технології та дизайну.

2014-2017 — служив у батальйоні та полку «Азов». Де пройшов шлях від рядового бійця до командира полку.

Брав участь у звільненні Маріуполя 13 червня 2014 року. Батальйон «Азов» під командуванням Андрія Білецького здійснив ключову роль у цій військовій операції. На початку серпня 2014 року брав участь в боях за Мар'їнку, 5 серпня 2014 року місто було звільнено від окупантів.

Учасник Іловайської операції у серпні 2014 року. 10 лютого 2015 року командував батальйонно-тактичною групою полку «Азов» під час Широкинської наступальної операції, в результаті якої було звільнено від окупантів населені пункти: Широкине, Бердянське, Лебединське, Пікузи та Павлопіль.

У жовтні 2017 року очолив обласний осередок партії Національний корпус у Харківській області. З лютого 2018 року — голова східного об'єднання партії — міжобласне об'єднання "Терен Схід".

Владислав Соболевський
 

Владислав Соболевський

Начальник штабу міжобласного об'єднання "Терен Схід" політичної партії "Національний Корпус"

Народився 1 березня 1989 року у м.Київ, у сім`ї робітників. Батько – Соболевський Юрій Володимирович, працівник заводу «Бурєвєстнік», мати – Соболевська Алла Василівна, майстер-озеленювач «Київзеленстрою». В 2006 році закінчив гімназію «Діалог», в класі з поглибленим вивченням економіки та англійської мови. Того ж року вступив на спеціальність «географія-практична психологія» Інституту природничо-географічної освіти та екології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Здобув ступінь спеціаліста з вказаної спеціальності в 2011 році(здобуті професії – вчитель географії, психолог в закладах освіти).

Після закінчення вишу, за відсутності умов для роботи вчителем, пішов працювати вантажником, попутно займаючись боксом та творчістю, а саме написанням сценаріїв для кіно. Активно приймав участь у житті фанатського руху футбольного клубу «Динамо»(Київ).

З 1 грудня 2013 року приймає участь у Революції Гідності. З 3 червня 2014го – в складі батальйону «АЗОВ» в якості солдата. Приймає участь у звільненні м. Маріуполь та Мар`їнка, в обороні Маріуполя в кінці серпня – на початку вересня 2014го.

З грудня 2014го – начальник штабу полку «АЗОВ». Приймає участь у Широкінському наступі. В липні-вересні 2015го проходить підготовку в складі першого курсу командирів ВШК імені полковника Є. Коновальця.

В вересні 2017 року звільняється з лав полку. В кінці вересня приймає участь в ліквідації наслідків вибухів складів у м.Калинівка Вінницької області. З жовтня – в якості консультанта долучається до Харківського осередку політичної партії «Національний Корпус».

В лютому 2018 року, разом зі створенням регіонального об`єднання партії «Терен Схід», стає начальником штабу даного об`єднання.