Денис Сокур про стан річки Псел

Кандидат у народні депутати Денис Сокур прокоментував на власній сторінці стан річки "До мене надішло чимало дзвінків та повідомлень від сумчан, які благають якось допомогти у боротьбі з викидами у нашу річку Псел... фото та відео просто шокують!!! Сьогодні з побратимами були на дачі (дачний кооператив у «Старому «Червоному» селі»... ) шашлик, спогади 2014 -2015 років, тісна, але дружня компанія! Все було б гарно - якби не страшний запах «туалету» і це, м‘яко кажучи... Ми пройшлися до річки і остовпіли... Олександр ЛИСєндКО, якщо ви не ідете вирішувати проблеми, то проблеми йдуть до вас! Наш Ультиматум, або очисні споруди стоять, або очистимо вас! Перший крок - це експертиза води! Наші дії не змусять вас чекати!"

Керівництво "Терен Схід"

Максим Жорін  

Максим Жорін

Голова міжобласного об'єднання "Терен Схід" політичної партії "Національний Корпус"

Народився у 1989 році у місті Рубіжне на Луганщині.

У 2008 році закінчив Рубіжанський політехнічний коледж ім. Порай-Кошиці Луганського національного університету. У 2014 року закінчив Київський університет технології та дизайну.

2014-2017 — служив у батальйоні та полку «Азов». Де пройшов шлях від рядового бійця до командира полку.

Брав участь у звільненні Маріуполя 13 червня 2014 року. Батальйон «Азов» під командуванням Андрія Білецького здійснив ключову роль у цій військовій операції. На початку серпня 2014 року брав участь в боях за Мар'їнку, 5 серпня 2014 року місто було звільнено від окупантів.

Учасник Іловайської операції у серпні 2014 року. 10 лютого 2015 року командував батальйонно-тактичною групою полку «Азов» під час Широкинської наступальної операції, в результаті якої було звільнено від окупантів населені пункти: Широкине, Бердянське, Лебединське, Пікузи та Павлопіль.

У жовтні 2017 року очолив обласний осередок партії Національний корпус у Харківській області. З лютого 2018 року — голова східного об'єднання партії — міжобласне об'єднання "Терен Схід".

Владислав Соболевський
 

Владислав Соболевський

Начальник штабу міжобласного об'єднання "Терен Схід" політичної партії "Національний Корпус"

Народився 1 березня 1989 року у м.Київ, у сім`ї робітників. Батько – Соболевський Юрій Володимирович, працівник заводу «Бурєвєстнік», мати – Соболевська Алла Василівна, майстер-озеленювач «Київзеленстрою». В 2006 році закінчив гімназію «Діалог», в класі з поглибленим вивченням економіки та англійської мови. Того ж року вступив на спеціальність «географія-практична психологія» Інституту природничо-географічної освіти та екології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Здобув ступінь спеціаліста з вказаної спеціальності в 2011 році(здобуті професії – вчитель географії, психолог в закладах освіти).

Після закінчення вишу, за відсутності умов для роботи вчителем, пішов працювати вантажником, попутно займаючись боксом та творчістю, а саме написанням сценаріїв для кіно. Активно приймав участь у житті фанатського руху футбольного клубу «Динамо»(Київ).

З 1 грудня 2013 року приймає участь у Революції Гідності. З 3 червня 2014го – в складі батальйону «АЗОВ» в якості солдата. Приймає участь у звільненні м. Маріуполь та Мар`їнка, в обороні Маріуполя в кінці серпня – на початку вересня 2014го.

З грудня 2014го – начальник штабу полку «АЗОВ». Приймає участь у Широкінському наступі. В липні-вересні 2015го проходить підготовку в складі першого курсу командирів ВШК імені полковника Є. Коновальця.

В вересні 2017 року звільняється з лав полку. В кінці вересня приймає участь в ліквідації наслідків вибухів складів у м.Калинівка Вінницької області. З жовтня – в якості консультанта долучається до Харківського осередку політичної партії «Національний Корпус».

В лютому 2018 року, разом зі створенням регіонального об`єднання партії «Терен Схід», стає начальником штабу даного об`єднання.

Зустріч з народним депутатом Андрієм Білецьким в Києві

Націоналісти запустили флешмоб у соцмережі #FacebookUA

ЗВЕРНЕННЯ ДО МАРКА ЦУКЕРБЕРГА : ВИМАГАЄМО ВІДКРИТИ В УКРАЇНІ ОФІС #FACEBOOKUA

Нещодавно проти сторінок проукраїнських активістів та волонтерів розпочалися справжні репресії зі сторони адміністрації Facebook. Багатотисячні пабліки блокуються тільки через те, що громадяни можуть відстоювати проукраїнську позицію. Водночас, сторінки відвертих сепаратистів та лідерів терористичних угруповувань роками існують без перешкод.
В нашій країні шостий рік йде війна і ми, як ніхто інший знаємо ціну кожному слову, навіть якщо воно написано у соціальній мережі. Такі дії зі сторони вашої команди наштовхують нас на думку, а чи дійсно Facebook відстоює принципи демократії та захисту свободи слова? Ми закликаємо вас відкрити офіс в Україні та об’єктивно модерувати всі новини.
І з цього приводу ми запускаємо челендж #FacebookUA, і просимо всіх громадян підтримати його. В свою чергу, я передаю естафету п'яти своїм друзям і прошу вас розповіти, як блокувались ваші сторінки,.
Дякую за увагу!

AN APPEALLING TO Mark Zuckerberg : A DEMAND TO OPEN A #FACEBOOKUA OFFICE IN UKRAINE

Repressions recently began from the facebook administration side against the profiles of pro-Ukrainian activists and volunteers. Thousands of public figures are blocked only because citizens can defend a pro-Ukrainian position. At the same time, profiles of forthright separatists and leaders of terrorist groups have been unhindered for years. In our country there is a war during six years , and we, like no other, know the price for every word, even if it is written in a social network. These actions from the side of your team make us think, is Facebook really defend the principles of democracy and the protection of freedom of speech? We invoke you to open an office in Ukraine and objectively moderate all the news. And because of this situation we launch the #FacebookUA challenge, and we ask all the citizens to support it. In my turn, I pass the relay to five of my friends and ask you to tell us how the pages were blocked. Thank you for your attention.

Допомога Громадської приймальні Андрія Білецького Харків

Герої не вмирають...

15 лютого 2015 року – трагічний день в історії Полтави, який запам’ятався загибеллю Антона «Сіф» Грицая.
Боєць полку «Азов» назавжди залишиться 27-річним героєм, який не побоявся, не відступив і зі зброєю в руках став на захист України. Під час наступальної операції отримав смертельне осколкове поранення.

Ми пам'ятаємо! Героє, ти  назавжди в наших серцях!