Colors: Purple Color

Національні Дружини Харків закрили притон та ігрову залу у м.Лозовій

Національні Дружини Харків разом із "Потоном" та "Опорою Слобожанщини" в м.Лозова відвідали аптеку "Овен", в якій торгували кодеїновмістними препаратами без відповідного рецепту - по цій справі заведена кримінальна справа.
Після цього активісти перекрили повітря гральному закладу "Лото Золото" - по цій справі заведена кримінальна справа, а також виписано штраф власнику закладу у розмірі 270тис. гривень.
Після цього поїхали до поліції, з'ясувати у начальника відділу, чому їх співробітники не працюють, коли такі проблеми відбуваються у місті, але на робочому місці його ми не застали.
Наприкінці дня ми зустрілися з мером з приводу безпеки в Лозовій, пояснили чому ми приїхали сюди і що змогли зробити лише за один день. Мер посприяв на рішення поліції вилучити гральні автомати, та опечатати приміщення закладу "Лото Золото".

Національний корпус та мешканці Мерефи перекрили дорогу

Національний корпус взяв під контроль справу про незаконну вирубку лісу у Балакліївському районі

Костянтин Немічев в програмі "Відзеркалення"

Голова Харківської обласної організації ПП "Національного корпусу" К. Немічев в програмі "Відзеркалення" (06.07.2018)

Данило Акуленко, ГО "Ветеранське братерство" у програмі "Відзеркалення"

Повторний рейд на наливайку

Національні Дружини Харків провели повторний рейд на наливайку, що знаходиться за адресою вул.Новий Побут, 12 на Лисій горі.

Даний заклад веде комерційну діяльність без жодних дозвільних документів. Окрім цього, в цьому закладі відбувається продаж алкоголю невідомого походження. 
Після контрольної закупки була викликана поліція, яка склала протокол про правопорушення, який був відправлений в Ленінський районний суд м. Харкова.
Якщо це продовжиться, навідаємося ще раз.??