Національні Дружини заблокували незаконний видобуток піску в Безлюдівці

"Національні Дружини" через неодноразові скарги місцевих мешканців заблокували незаконні дії «комерсантів» зі ГО "Східного корпусу" О. Ширяєва, які незаконно добували пісок у Безлюдівському кар'єрі. П'ятнадцять автомобілів навантажених свежедобитим піском зупинені на виїзді з кар'єра.

Активістам «Національних дружин» надійшли повідомлення від місцевих жителів про незаконний видобуток піску та скарги лісників місцевого лісництва на протиправну вирубку лісу.

У зупинених нами автомобілів з піском відсутні документи на вантаж. Тільки кілька водіїв, на вимогу поліції, пред'явили якісь накладні про покупку піску. До сих пір, ніхто з розробників кар'єра не показав ні одного «папірця», що дає право на ведення господарської діяльності та видобутку піску. 

Після початку блокування незаконних дій, в фейсбуці з'явилось повідомлення Ширяєва, де він висловлює глибоку стурбованість фактом припинення злочинного видобутку піску. Ось цитата: «Саме тому зараз Національний Корпус «націоналізує», блокує ТОВ «Безлюдівське Кар’єроуправління» в селищі Безлюдівка, тим самим перешкоджає господарській діяльності і офіційного кар’єра і Комунального підприємства «Постачальник», яке працює на Безлюдівському пляжі». Здається власник знайшовся, тому що: по-перше, ніяких документів на видобуток у копачів не було; по-друге, велике питання до ТОВ «Безлюдівське Кар'єроуправління» — чи існує ця устнова взагалі; по-третє, ця земельна ділянка згідно з кадастром є державною власністю. А Олег Ширяєв не забарився з появою, захищаючи невстановлених копачів. Ну і ще, а чи можно взагалі на пляжі видобувати пісок?

Зараз цією справою займається поліція. 

«Національні дружин» будуть перебувати на місці і не дадуть грабувати ресурси країни до повного з'ясування всіх обставин розробки даного піщаного кар'єру.