Colors: Purple Color

Повторний рейд на наливайку

Національні Дружини Харків провели повторний рейд на наливайку, що знаходиться за адресою вул.Новий Побут, 12 на Лисій горі.

Даний заклад веде комерційну діяльність без жодних дозвільних документів. Окрім цього, в цьому закладі відбувається продаж алкоголю невідомого походження. 
Після контрольної закупки була викликана поліція, яка склала протокол про правопорушення, який був відправлений в Ленінський районний суд м. Харкова.
Якщо це продовжиться, навідаємося ще раз.??

У Харкові за ініціативи Азовського Руху відкрився Реабілітаційний Центр «Братерська Цитадель»

Сьогодні, 6 грудня, у Харкові за адресою вул. Валентинівська 27-Д відбулось відкриття сучасного реабілітаційного центру «Братерська Цитадель».

В цей проект було вкладено багато сил, ресурсів,емоцій і найголовніше душі, завдяки цьому сьогодні ми маємо змогу бачити вже втілений позитивний та корисний, а найголовніше необхідний центр.
«Братерська Цитадель» - проект Азовського руху, з безумовно унікальною історією, це місце куди зможуть прийти не тільки люди, які потребують лікування суглобів, хребта, зв’язок, нервових розладів після війни, це місце де люди зможуть найти тепло та сім'ю.
Цей центр ми створили з нуля, та відкриваємо його саме ветерани, адже вони як ніхто інший знають як важко відновити здоров'я після фронту. Влада не турбується про наших хлопців які повернулись з війни, які захищали нашу країну, віддавали життя і здоров'я на цій війні, тому є ми «Національний Корпус», партія, котра бере на себе відповідальність за реабілітацію військових та цивільного населення.

Від сьогоднішнього дня Реабілітаційний центр «Братерська Цитадель» починає свою роботу , і від сьогодні в центрі можна отримати фізичну реабілітацію,психологічну реабілітацію, і те що не менш важливо - тут можна буде побачитись та поспілкуватись з такими ж військовими, ветеранами та волонтерами.
У закладі будуть працювати реабілітологи: лікарі, масажисти, психологи, фізіотерапевти на волонтерських засадах. Цитадель обладнана унікальними тренажерами для відновлення суглобів, сухожиль і зміцнення опорного апарату в цілому, масажними кабінетами, роздягальнями та сан вузлом. Окрім цього у відвідувачів є можливість займатись йогою під наглядом професіоналів.Сьогодні було відкрито перший поверх, а згодом буде відкрито і другий, в ньому вже проводяться роботи, але все відкривається своїми силами та сюди не було вкладено ні копійки з бюджету країни.

Захід відвідав засновник та перший командир полку «АЗОВ», Голова політичної партії «Національний корпус» та Лідер всього Азовського Руху Андрій Євгенійович Білецький:
"«Братерська Цитадель» - це єдиний у своєму роді центр, це наша данина тим людям які повністю виконали свій обов'язок перед Батьківщиною, які пішли на війну, які захищали та стояли прикриваючі всю країну своїми грудьми."

Цитадель вже почала свою роботу і буде допомагати кожному, хто цього потребує.Паралельно з фізіологічною допомогою буде здійснюватися і психологічна реабілітація в центрі.Ми створили простір для спілкування та спільного проведення часу, і відкрили свої двері для кожного з нас, бо кожен із нас - це і є Україна.
Слава Україні! 

Національний Корпус» припинив роботу незаконного наркоцентру

Активісти «Національного Корпусу» та Національні Дружини Харківспільно з місцевими мешканцями Холодногірсього району заблокували работу наркоцентру, що незаконно розташований у житловому будинку.

Цей заклад використовує у своїй лікувальній діяльності замісну підтримувальну терапію з використанням препаратів «Метадон» та «Бупренорфін», які відносяться до наркотичних засобів.

Справа в тому, що кожного дня за черговою порцією цих «ліків» до убогости житлового будинку приходять наркозалежні та зачасту соціально-небезпечні люди, які приймають препарати безпосередньо у дворі будинку і після цього залишаються на прибудинковій території, знаходячись в стані наркотичного сп’яніння.

Крім того, вхід до наркологічного центру знаходиться біля дитячого майданчику і діти кожного дня підвержені ризику контакту з наркозалежними особами (велика кількість з яких мають хвороби ВІЛ, туберкульоз, гепатит та ін.) та з продуктами їхньої життєдіяльності.

Таким чином, діяльність данного закладу в жилому будинку фактично ставить під загрозу життя та здоров’я дітей та дорослих - мешканців цього будинку. 
І з такими побоюваннями неможливо не погодитись, адже звичайними наслідками прийому препаратів «Метадон» та «Бупренорфін» є порушення психічної та фізичної рівноваги осіб, які його приймають.

Дивіться відео-звіт: https://www.youtube.com/watch?v=iCRdjjsORns

Національні Дружини провели тренування з ножового бою

У залі Спортивний Корпус для бійців Національні Дружини Харків пройшло тренування з ножового бою.

Ніж - зброя ближнього бою. У деяких випадках, а саме на відстані до трьох метрів, він за своєю ефективністю перевершує вогнепальну зброю, програє у швидкості вихоплювання і підготовки до використання. Ще важливі переваги ножа - його компактність і безшумність. Хоча професіонали можуть впоратися звичайним господарсько-побутовим ножем, для ножового бою використовуються переважно спеціальні бойові ножі.

Техніка ножового бою включає в себе різні уколи, порізи, блокування та захоплення лезом, а також метальні прийоми.
Долучайся до найкращих за номером:
+380950041489

ТРЕНЕР «СПОРТИВНОГО КОРПУСУ» ОТРИМУЄ ЗВАННЯ МАЙСТРА СПОРТУ УКРАЇНИ"

З 7 по 9 грудня у м. Южному(Одеська обл.) пройшов Чемпіонат України з панкратіону та греплінгу серед чоловіків. Пройшовши відбіркову кваліфікацію та отримавши перемоги на регіональних змаганнях , Viktor Petrenko - головний тренер команди ZR Team Sportkorps отримав пропуск на всеукраїнські змагання, та право змагатись з кращими спортсменами України у склвді збірної Харківської області.
Виступав Віктор у ваговій категорії до 77 kg(розділи Grappling GI, Grappling No GI).

Слід відмітити, ща за останній рік рівень боротьби у країні значно виріс, і сили супротивників відповідно помножились, що не може не радувати.
Зайнявши ІІ місце у розділі Grappling No GI, та провівши 4 зустрічі у розділі GI(боротьба у кімоно), на жаль, програв у по балам зустріч за ІІІ місце. Не зважаючи на це, Віктор виконав норматив Майстра Спорту України, з чим його і вітаємо!

У Харкові відбулась інформаційно-роз'яснювальна зустріч щодо воєнного стану

4 грудня, у стінах Перший Націоналістичний Хаб відбулась зустріч з командиром окремого чугуївського батальйону ТРО майором Кулепетовим, який широко розкрив тему воєнного стану в Україні, розповів про всі тонкощі цього положення та відповідав на всі цікавлячи питання гостей.

До бесіди долучились як активні резервісти, так і бажаючі стати до лав резервних батальйонів ТРО в майбутньому. Також хлопці дізналися про програму територіальної оборони та отримали всю детальну інформацію про підписання контракту резервіста.
Такі зустрічі будуть проходити і надалі, бо безпека Харківщини залежить від кожного з нас!