Colors: Purple Color

Націоналісти запустили флешмоб у соцмережі #FacebookUA

ЗВЕРНЕННЯ ДО МАРКА ЦУКЕРБЕРГА : ВИМАГАЄМО ВІДКРИТИ В УКРАЇНІ ОФІС #FACEBOOKUA

Нещодавно проти сторінок проукраїнських активістів та волонтерів розпочалися справжні репресії зі сторони адміністрації Facebook. Багатотисячні пабліки блокуються тільки через те, що громадяни можуть відстоювати проукраїнську позицію. Водночас, сторінки відвертих сепаратистів та лідерів терористичних угруповувань роками існують без перешкод.
В нашій країні шостий рік йде війна і ми, як ніхто інший знаємо ціну кожному слову, навіть якщо воно написано у соціальній мережі. Такі дії зі сторони вашої команди наштовхують нас на думку, а чи дійсно Facebook відстоює принципи демократії та захисту свободи слова? Ми закликаємо вас відкрити офіс в Україні та об’єктивно модерувати всі новини.
І з цього приводу ми запускаємо челендж #FacebookUA, і просимо всіх громадян підтримати його. В свою чергу, я передаю естафету п'яти своїм друзям і прошу вас розповіти, як блокувались ваші сторінки,.
Дякую за увагу!

AN APPEALLING TO Mark Zuckerberg : A DEMAND TO OPEN A #FACEBOOKUA OFFICE IN UKRAINE

Repressions recently began from the facebook administration side against the profiles of pro-Ukrainian activists and volunteers. Thousands of public figures are blocked only because citizens can defend a pro-Ukrainian position. At the same time, profiles of forthright separatists and leaders of terrorist groups have been unhindered for years. In our country there is a war during six years , and we, like no other, know the price for every word, even if it is written in a social network. These actions from the side of your team make us think, is Facebook really defend the principles of democracy and the protection of freedom of speech? We invoke you to open an office in Ukraine and objectively moderate all the news. And because of this situation we launch the #FacebookUA challenge, and we ask all the citizens to support it. In my turn, I pass the relay to five of my friends and ask you to tell us how the pages were blocked. Thank you for your attention.

«Національний Корпус» VS Наливайки

«Національний Корпус» проти  Наливайки.
Крок другий

Після того, як був підготовленний проект рішення щодо наливайок, "Національний Корпус" спільно с іншими громадськими організаціями ініціює петицію на сайті Харьковский Городской Совет з метою обмежити торгівлю алкоголем та тютюновими виробами у радіусі 300 метрів навколо дитячих та учбових закладів.

Такі рішення вже прийняті у ряді міст України. 
Діти харків’ян мають бути захищенні!

Зробити репост та підписати петицію - це мінімум, що може зробити кожен Харків'янин у боротьбі з цією соціальною виразкою.

http://petition.city.kharkov.ua/uk/4305.html?fbclid=IwAR1Qeqg-vVBPblwmkz5rmFeKtW5Jp17rayp6fofmDJlO_Y3wVraj3CIvZ4w

Запрошуємо вас на відкртий ринг з боксу пам'яті бійця полку "АЗОВ" Володимира "Чемпіона" Радіонова.

Харків'яни, запрошуємо вас на відкртий ринг з боксу пам'яті бійця полку "АЗОВ" Володимира "Чемпіона" Радіонова.

Виріс в Луганську. З початком бойових дій на Сході України одним з перших пішов у добровольчий батальйон «Азов».
Загинув 14 лютого 2015 року. Терористи здійснили спробу прориву бронетехніки у Широкиному. Завдяки густому туману до села зайшли танки та жива сила противника, працювала артилерія та міномети. Азовці відбили атаку. Розпочалось позиційне протистояння. До обіду терористи продовжували обстріл позицій українського підрозділу зі стрілецької зброї. Ближче до вечора азовцям вдалось евакуювати з Широкиного цивільних мешканців, які залишались у селі впродовж всього протистояння. У підсумку було знищено майже сотню бойовиків та десять одиниць бронетехніки.

Під час бою Володимир Радіонов за кермом бронеавтомобіля «Спартан» рятував побратимів, виконуючи маневри, щоб відволікти ворога і вивести машину з лінії вогню. У «Спартан» Чемпіона влучив постріл ворожого танка. Загинув азовець одразу, від численних осколкових поранень.

14.02.19
10:00 (початок реєстрації)
Провулок Карбишева 2
Для довідок, телефонуй: 096 600 51 95

Одна Кров Харків спільно з ВБ завітали до Харківського обласного центру служби крові

Вчора, 7-го лютого, учасники проекту Одна Кров | Харків спільно з Ветеранське Братерство Харків завітали до Харківський обласний центр служби крові
Бути донором та рятувати життя інших - це дуже просто і не займає багато часу 
Якщо тобі не все одно і ти бажаєш допомогти телефонуй за номером:
+380662174132
Пам'ятайте, для того щоб рятувати життя, не обов'язково бути супергероєм, достатньо просто здати кров.

ВІДКРИТТЯ 4-ГО СЕЗОНУ ПРОЕКТУ ЖІНОЧОЇ САМООБОРОНИ «БІЛІ ЯНГОЛИ»

Вчора в Перший Націоналістичний Хаб відбулось відкриття 4-го сезону проекту Азовського Руху Національне об'єднання жіноцтва "Білі янголи". Дуже приємно бачити, що з кожним сезоном кількість учасниць зростає, що говорить про правильність обраного нами шляху та його актуальність . Прагнення учасниць до самовдосконалення спонукає нас до максимальної віддачі та приносить нам безліч позитивних емоцій. 
Дівчата познайомились з інструкторами спецпідрозділу Спецпідрозділ МВС "Схід", які є авторами та головними інструкторами програми цього курсу, дізнались розклад курсу, його зміст та отримали змогу потримати в руках озброєння, з яким вони дуже скоро познайомляться. Ми сподіваємось, що дівчатам навички і знання, які вони отримають на курсі, ніколи в житті не знадобляться, але, як то кажуть, знання за плечами не носити. Це і є ланцюг соціальної відповідальності, що надихає і об’єднує багатьох людей. 
Слідкуйте за новинами та приєднуйтесь до нас!

Футбольні перемоги у Харкові

Наша команда з футболу Спортивний Корпус Харків продовжує приймати участь у турнірі "Металіст ліга". 
На минулих вихідних наша команда, програвши МФК Атлетіко та пройшовши до групового етапу, у першій грі зустрілася з Атлетіко знову. Але на цей раз вже взяли реванш, розгромивши їх з рахунком 12-4. ?
У цій феєрії відзначився голом навіть наш воротар. 
Бажаємо хлопцям наснаги та продовжувати радувати нас своєю видовищною грою.???