Colors: Red Color

Національний Корпус Луганщина разом з "Сєвєр Хаб" взяв участь дводенному тренінгу «Стратегічне планування ГО»

 

 

 

Національний Корпус Луганщина разом з командою центру розвитку молоді "Сєвєр Хаб" взяв участь дводенному тренінгу «Стратегічне планування громадської організації"

Тренінг розрахований на керівників громадських  та політичних організацій, які зацікавлені у ефективному плануванні своєї діяльності. 

В результаті тренінгу учасники удосконалили власну стратегію розвитку та методологію стратегічного планування та менеджменту.

 

 

 

 

 

 

 

Молодь з Сєвєродонецька пройшла школу активістів Національного Корпусу

 

 

 

 

Школа Активістів - це черговий освітній проект Національного Корпусу метою якої є ідеологічна підготовка прихильників та активу

Молодь із різних регіонів України прибула для проходження інтенсивного курсу навчань.

Насичена освітня програма була розрахована на два дні. Протягом цих днів курсанти отримали знання із таких дисциплін: Історія України, історія політичних учень, історія та теорія українського націоналізму, історія Азовського руху.

Своєрідним випробуванням для курсантів стало підсумкове тестування із дисциплін, що викладались під час навчання.

?Варто підкреслити, що це випробування абсолютна більшість курсантів склала на «відмінно».

 

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ПЕРЕВІРКУ ДОКУМЕНТІВ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ❗️

 

 

Наразі в інтернеті, особливо в соцмережах, поширюється інформація щодо "відлову" призовників представниками військкоматів спільно з поліцією.

В поліції заявили, що не мають до цього ніякого відношення, а у Генеральному штабі ЗСУ наголошують, що так діяти посадовцям військкоматів заборонено.

❗️Пам'ятайте — представники військкоматів не мають передбаченого законодавством права вимагати ваші документи для перевірки, а поліцейські мають на це вичерпний перелік підстав, передбачений ст. 32 ЗУ "Про національну поліцію".

У всіх інших випадках вимога працівників поліції буде незаконною

Представники Луганського осередку пройшли школу старшин Національного Корпусу

 

 

 

 

 На цьому тижні відбувся черговий політичний інтенсив, який організувала політична партія "Національний Корпус" з метою підвищення освітнього рівня своїх партійців - «Школа старшин»

 

Серед предметів школи :

▪️Менеджмент 
▪️Психологія 
▪️Логіка 
▪️філософія

Та багато інших тематичних дисциплін. 

Школа Старшин - це унікальний освітній проект, який навчає основам управління колективом, психології та менеджменту членів партії, які будуть застосовувати ці знання у партійній роботі на місцях

 

"Національний корпус" у Лисичанську провів пробіжку

Національний Корпус Луганщина: українці мають право на Єдину помісну церкву