Colors: Blue Color

Активісти Національного Корпусу у Рубіжному завітали до обласного центру перебування дітей та молодіЦього понеділка активісти Національного Корпусу у Рубіжному завітали до обласного центру перебування дітей та молоді

В рамках заходу наші представники провели розважальну програму для дітлахів, передали їм предмети першої необхідності, а також канцелярські вироби.

 

Цього четверга у Сєвєродонецьку судитимуть т.в.о. Укртрансбезпеки в Луганській області

 

Сьогодні ми отримали відповідь на запит від народного депутата України, лідера Національного Корпусу Андрія Білецького до Державної служби України з безпеки на транспорті

Цим запитом ми проінформували голову державної служби України з безпеки на транспорті Михайла Ноняка про т.в.о. начальника Укртрансбезпеки у Луганській області Олійника О.П та його неодноразові судові засідання, які продовжуються і сьогодні.

Голова державної служби повідомив, що розгляне рішення про відкриття дисциплінарного провадження у разі визнання Олійника винним Апеляційним Судом Луганської області за ст. 130 ч1.

«Вважаю обов’язком громади сконсолідуватись навколо резонансної справи, прослідкувати за перебігом справи та добитися справедливого вироку»-зауважив лідер Національного Корпусу Луганщина Владислав Кирилов 

 Запрошуємо усіх небайдужих завтра о 10:30 долучитись до судового засідання та добитись від суду справедливого вироку 

#Олійнику_вирок

 

 

ЧЕМПІОН. ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ


14 лютого 2015 року під час Широкинської наступальної операції загинув ще один воїн полку АЗОВ - Вова "Чемпіон" Радіонов.

Луганчанин з неймовірно пронизливим поглядом і добрими намірами.

Його товариш Таксист пригадує: «Чемпіон був хорошим хлопцем, в Луганську завжди був при своїй чіткій позиції, ніколи не рівнявся на маси, завжди мав свою яскраво виражену відокремлену позицію, користувався авторитетом у молоді, вів спортивний, здоровий спосіб життя, один з перших луганчан, який пішов на війну. Ми з ним були знайомі і до полку, але ніколи особливо не спілкувалися в Луганську, більш близько познайомилися в полку, безпосередньо. Ми з ним були Та в одному взводі, в роті важкого озброєння, і всіх луганських до себе підтягували.»

Побратим Танцор називає Чемпіона справжнім воїном, який мав чисту душу, завжди посміхався, був доброю, гідною людиною та мав риси справжнього лицаря визвольних змагань.

Загинув Чемпіон мужньо у бою, намагаючись врятувати своїх побратимів.

Пам'ятаємо, помстимося!
Національний Корпус Луганщина провів освітню лекція до дня створення ОУН

 

Вчора у стінах громадського майданчику "Сєвєр Хаб" відбулась лекція за участю ідеолога Національного Корпусу , добровольця полку «АЗОВ» Коваля Даніїла Русина тему «Створення Організації Українських Націоналістів»

Відповіли на питання :

◾️Хто такі оунівці 

◾️Чим займалась ОУН

◾️Чому модель ОУН актуальна і в наш час 

Більше про івенти та заходи луганського осередку Націоанльного Корпусу на офіційних сторінках у соціальних мережах та на офіційному сайті http://teren-sxid.org.ua

 

Національний Корпус Луганщина добився справедливого вироку для чиновника-пияки

Сьогодні, 7 лютого відбулось чергове засідання Апеляційного суду Луганської області у справі т.в.о. начальника Державної служби України з безпеки на транспорті у Луганській області Олійника Олега Петровича. Після трьох засідань, суд нарешті відмовив адвокату у задоволенні скарги на рішення сєвєродонецький міського суду. Таким чином, держслужбовця було визнано винним за статтею 130 ч.2. керування автомобілем у нетверезому стані.
Беручи до уваги відповідь на запит від народного депутата України Андрія Білецького до Державної служби України з безпеки на транспорті Михайла Ноняка, який запевнив, що у разі визнання Апеляційним судом Олійника винним, розгляне рішення про відкриття дисциплінарного провадження, ПП «Національний Корпус» буде добиватись відсторонення Олійника О.П. від службових обов’язків.
Нагадаємо, що активісти ПП «Національний Корпус» контролювали резонансну справу протягом останніх пів року. Ми вважаємо, що закон для усіх громадян однаковий і не має виключень для чиновників, які дозволяють собі ці закони порушувати та уникати відповідальності. Саме тому, ми зробимо все можлве, щоб такі чиновники, як Олйник О.П. не мали жодного відношення до державної служби

 

У Сєвєродонецьку відбудеться кінопоказ до 101 річниці бою під Крутами