Національний Корпус Луганщина: українці мають право на Єдину помісну церкву

 

 

   Сьогодні перед нашим поколінням постає історична місія - об'єднання України, важливим елементом якого є створення Єдиної Помісної Православної Церкви. Саме тому, активісти Національного Корпусу Луганщина  прийшли до архієпископа Сєвєродонецького та Старобільського Никодима зі зверненням, у якому наполягаємо на підтримці створення такої церкви під час об'єднавчого собору у Києві.

Текст звернення : 

" Владико Никодим,  Луганська партійна організація «Національний Корпус» звертається до Вас з пропозицією не відсторонюватися від викликів, які повстали перед українським православ’ям у ці непрості часи. 
        Опираючись на чисельні факти потакання УПЦ МП проросійським настроям, часткової або повної залежності від Москви. Прикладом є  окупована територія, де духівництво фізично бере участь у війні.  Ми, прогресивна молодь Луганщини, пропонуємо вам виступити  за створення Єдиної Помісної Автокефальної Церкви, яка стане об’єднавчим фактором православних вірян та подолає розкол між православними українцями.        
        Враховуючи ухвалені Вселенським Патріархом рішення щодо надання українському православ’ю Томосу, наполягаємо на  вашій участі  в об’єднавчому соборі, який має відбутись у м. Києві та підтримати створення в Україні Єдиної Помісної Православної Церкви.
         Наголошуємо на тому, що за кожною дією настає наслідок, і відповідальність за об’єднання  вірян у єдине лоно. Створення Української Православної Церкви – це історично визначений шлях, який Ви, Владико Никодим, маєте підтримати! ".

  

Луганський осередок ПП "Національний Корпус" впевнений, що архієпископ Никодим зробить правильний вибір на користь усіх православних вірян України