Владислав Кирилов: "Ми маємо твердий намір прийти до влади легітимним шляхом"

 

 

Про це нашому ресурсу  повідомив лідер Луганського осередку партії «Національний Корпус»- Владислав Кирилов

За словами Кирилова У 2018 році Національний Корпус Луганщина зміг переформатувати громадську діяльність в політичну, конкретизувати програму партії та здобули досвід у широких сферах життєдіяльності.

"Фізично та юридично допомагали громадянам України боротись з беззаконням та несправедливістю, захищали співвітчизників на мирній території, допомагали військовослужбовцям.

Організовували гуманітарні місії, гідно приймали усі виклики долі, не шкодуючи ні здоров`я, ні життя.

Навесні ми були альтруїстами на Запорізькій Січі, де висадили цілий світ зеленого життя: тисячу дубів на честь загинувших побратимів.

Влітку ми були агітаторами та пропагандистами Ідеї 21 століття: сили національної єдності, виходу з кризи та подолання економічного колапсу.

Восени ми були захисниками інтересів військовослужбовців, дотиснули законопроект про надання добровольцям іноземного походження громадянства України.

Взимку ми були ініціаторами створення Міністерства Ветаранів, яке під нашим тиском врешті-решт було створено.

Лише у Луганській області нам вдалось залучити більше тисячи осіб віком до 23 років у проектах різного спрямування: Міцна Родина, Одна кров, Пам’ять Нації, Марафон Добрих Справ, та перлина нашого здобутку — Центр Розвитку Молоді «Sever Hub»

Ми проводили лекції, культурно-історичні заходи, організовували поїздки по країні і все це у 2018 році.

Що далі? Далі лише гарячіше. На відміну від наших опонентів та ворогів ми з’являємось не лише перед виборами, ми з народом України єдині назавжди.

Ми маємо твердий намір прийти до влади легітимним шляхом: завоювати довіру громадян та перемогти".