Національний Корпус Луганщина добився справедливого вироку для чиновника-пияки

Сьогодні, 7 лютого відбулось чергове засідання Апеляційного суду Луганської області у справі т.в.о. начальника Державної служби України з безпеки на транспорті у Луганській області Олійника Олега Петровича. Після трьох засідань, суд нарешті відмовив адвокату у задоволенні скарги на рішення сєвєродонецький міського суду. Таким чином, держслужбовця було визнано винним за статтею 130 ч.2. керування автомобілем у нетверезому стані.
Беручи до уваги відповідь на запит від народного депутата України Андрія Білецького до Державної служби України з безпеки на транспорті Михайла Ноняка, який запевнив, що у разі визнання Апеляційним судом Олійника винним, розгляне рішення про відкриття дисциплінарного провадження, ПП «Національний Корпус» буде добиватись відсторонення Олійника О.П. від службових обов’язків.
Нагадаємо, що активісти ПП «Національний Корпус» контролювали резонансну справу протягом останніх пів року. Ми вважаємо, що закон для усіх громадян однаковий і не має виключень для чиновників, які дозволяють собі ці закони порушувати та уникати відповідальності. Саме тому, ми зробимо все можлве, щоб такі чиновники, як Олйник О.П. не мали жодного відношення до державної служби