Коротко про російський Facebook та бан офіційних сторінок Національного Корпусу

 

 

Як повідомлялось раніше, вчора офіційні сторінки політичної партії «Національний Корпус» у соціальних мережах “Facebooк” та “Instagram” були забанені за публікацію «Ні - кремлівським окупантам»


Російський відділ Facebook розцінив це як «ворожий вислів», що стало причиною необґрунтованих дій адміністрації соціальної мережі.

На даний момент попри бан основного ресурсу, є проблеми й з роботою сторінки Луганського осередку"Блокування наших ресурсів в Facebook стає для нас на жаль регулярною справою

Влітку ми вже стикалися з подібною проблемою, коли за символіку полку АЗОВ був заблокований наш перший офіційний ресурс.

Наразі ситуація повторюється. На цей раз російська філія Facebook блокує нас за фразу "Ні російським окупантам", яка, на думку адміністрації сайту, має заклики до насильства.

Дуже складно шукати чорну кішку там, де її немає.

Водночас сторінки, так званих "ЛДНР", продовжують працювати й ніхто їх не заважає

Так даний момент виникає багато питань до адміністрації Facebook. Будемо скаржитися, писати листи, однак судячи з попереднього досвіду, навряд чи це дасть результат "- прокоментували ситуацію в Луганському осередку ПП "Національний Корпус"