Донецька обласна організація ПП "Національний корпус"

В 2016 р. Анатолієм Єгоровим було створено Цивільний Корпус АЗОВ в місті Добропілля. Частиною активістів ЦК «АЗОВ» склали жителі міста з активною життєвою позицією, другу частину склали ультрас міста. Паралельно було створено регбійний клуб «Азовець». Активісти об'єднання активно приймали участь у вирішенні усіх актуальних проблем міста.

В осени 2016 року Цивільний Корпус "АЗОВ" переріс в політичну партію Національний Корпус.

Було створено обласну ініціативну групу Національний корпус Донеччина, паралельно були відкрити осередки організації в таких містах як : Білозерське, Покровськ, Добропілля, Краматорськ.

Національний корпус Донеччина здійснює спільне патрулювання з Національною Поліцією в місті Краматорськ. А також веде непримиренну боротьбу з сеператизмом на всіх рівнях, в тому числі з мерами міст, які мали відношення до банд.угрупуваннь днр та лнр.

Керівництво Донецької обласної організації ПП "Національний корпус"

Єгоров Анатолій Ігорович - Національний корпус

Єгоров Анатолій Ігорович (Позивний "Комуніст") - Голова осередку Національного корпусу Донеччина

До початку бойових дій на Донбасі був лідером одної з ультрас фірми Донецького клубу ФК "Шахтар" Після початку бойових дій на Донбасі потрапив у групу розвідки Боцмана, з часом став командиром зводу групи Боцмана.

З появою "Азовського руху " став главою Цивільного Корпусу "АЗОВ" Добропілля. З часом очолив обласну організацію Національного Корпусу Донеччина.

КМС з бойового Самбо 2009-2012 рр. Майстер спорту України з Регбі 2012-2014, в 2013 році був запрошений до сборної Ураїни, де провів 3 гри. В 2012 році зайняв 2 місце в міжнародному турнірі MMA Profc Ukraine.

 

 

Контакти:

м. Краматорськ, вул.Дружби, буд.10