Харківська обласна організація ПП "Національний корпус"

В далекому серпні 2011 року розпочалася низка арештів активу організованого націоналістичного руху по всій країні. У грудні того ж року був заарештований лідер організації “Патріот України” Андрій Білецький по справі «Оборонців Римарської». 24 лютого 2014 Верховна Рада прийняла постанову «Про звільнення політв?язнів», а вже наступного дня Андрій Євгенійович отримав довідку про звільнення з Харківського СІЗО. Одразу ж після звільнення, Андрій Білецький з побратимами створює «Чорний корпус» — партизанський загін, який отримав назву «чорні чоловічки» та діяв з березня 2014 року переважно в Харкові та Харківській області. На базі цього загону, в травні 2014 було створено батальйон, а нині вже полк «Азов». У 2015 році, під час Широкинської операції стало зрозуміло про необхідність громадської та волонтерської структури в тилу. Такою структурою став Цивільний корпус «Азов», на базі якого згодом було створено політичну партію "Національний корпус". Установчий з'їзд партії відбувся 14 жовтня 2016 у Києві. Також були прийняті новий статут та програма. Лідером новоутвореної партії делегати одноголосно обрали провідника Азовського руху Андрія Білецького, його першим заступником став керівник штабу ЦК «Азов» Назарій Миколайович Кравченко.

З цього моменту партія розпочала активну діяльність. Ведеться активне створення осередків не лише в центрах областей, а й у районних центрах. Нами створена мережа дитячих таборів («Азовець», «Буковинець», «Дніпрянин», «Карпатія», «Січовик», «Слобожанин»), де діти можуть безкоштовно відпочити та набиратися досвіду. Під егідою "Національного корпусу" створено Юнацький корпус (молодіжне крило партії), літературний клуб «Пломінь» та Спортивний корпус з розгалуженою системою власних спортзалів у містах України. Крім цього членами партії було створено окреме видавництво «Орієнтир», яке видає книги націоналістичного та філософського спрямування, з метою популяризації правих ідей серед широких верств населення. Навесні 2016 року “Національний Корпус” розпочав блокування роботи відділень української "дочки" російського "Сбербанку" по всій країні. 

Для захисту правопорядку на вулицях міст, деякі прихильники нашого Руху разом з ветеранами війни з Росією об'єдналися у складі громадського формування “Національні Дружини”. За рік існування організації члени “НД” розпочали боротьбу з соціальними виразками, рибними браконьєрами, вирубкою лісів. Активісти одними з найперших організували координаційні штаби та зайнялись евакуацією цивільного населення у Балаклеї та Калинівці. 

З 23-го травня 2017 року "Національний корпус" розпочав всеукраїнську кампанію "Пам'ять нації" з метою вшанування загиблих героїв російсько-української війни. По всій країні розпочали встановлювати пам'ятні хрести. Наш рух є прихильником ідей альтернативного східноєвропейського геополітичного об'єднання, а саме Балтоо-Чорноморського союзу (Інтермаріуму), тому вже 2 роки поспіль ми проводимо конференції на цю тему, куди запрошуємо представників інших європейських націоналістичних партій. 

Харківський осередок партії має багато проектів, перемог та звершень за час свого існування. З 2016 року у місті працює мережа безкоштовних спортивних залів для молоді.

Влітку для дітей працює військово-патріотичний табір “Слобожанин”, який теж, до речі, діє на безоплатній основі. За 3 роки роботи нас відвідало близько 1000 діток. 

Ми активно підтримували люстраційні акції проти сумнозвісних та корумпованих судей. 

Відвідали десятки судових засідань над відвертими зрадниками та сепаратистами. 

Нами було створено унікальну програму з жіночої самооборони “Білі Янголи”, яка включає в себе лекції, практичну стрільбу, тактичну медицину, заняття з фізичної підготовки та багато іншого. 

 Ми стали активними учасниками блокади "Сбербанку", а харківські Національні Дружини першими приїхали на допомогу цивільному населенню до Балаклії під час вибухів на складах.

В серпні 2017 року за сприянням “Національного Корпусу” було відкрито пам'ятник Івану Сірку - кошовому отаману війська Запорізького. А вже восени було проведено кілька гучних акцій, а саме виховна бесіда з гравцями ФК “Шахтар” та закриття зйомок російського серіалу про солдатів НКВС. 

2018 рік не став виключенням для наших звершень, у квітні ми підтримали всеукраїнську акцію по висадці 2000 дубів "Відроди Хортицю", а також покарали сумнозвісного проросійського найманця та "тітушковода" Марабяна. У травні викрили підпільний штаб сепаратистської організації "Трудова Харківщина", де вилучили купу забороненої комуністичної символіки. Влітку того ж року виступили проти незаконної забудови біля стадіону "Металіст", яка могла перешкоджати харків'янам дивитися матчі у вищих лігах. 

Керівництво Харківської обласної організації ПП "Національний корпус"

Костянтин Немічев - Голова Харківської обласної організації ПП "Національний корпус"
Активний учасник “Революції Гідності”, учасник фанатського руху ФК “Металіст”, 2014-2016 Куратор ініціативних груп у ГО “Цивільний Корпус” Харків. Організація екологічних акцій, спортивних заходів, екскурсій, дитячих свят. Допомога громадянам у вирішенні комунальних питань та питань з місцевою владою. Служба у МВС у підрозділі “Миротворець” 2014 сержант, Служба у НГУ військова частина 3057 (ОЗСП “АЗОВ”) сержант.