Луганська обласна організація ПП "Національний корпус"

Азовський рух на Луганщині зародився в 2016 році, з появою цивільного корпусу "Азов" та подальшого його перетворення в ПП "Національний Корпус".

За два роки спільно-політичної діяльності нам вдалось сформувати молодіжне крило, аналогів якого немає в Луганській області. Ми торкнулись абсолютно різних сфер суспільного життя міста. Серед проведених акцій можна виділити боротьбу з гральним бізнесом, наливайками та наркоторгівлею, акції на підтримку працівників «Сєвєродонецького об'єднання Азот», контроль ремонтних робіт дорожнього покриття. Завдяки твердій позиції Національного Корпусу Луганщина, владі не вдалося вивести війська зі Станиці Луганської та тим самим здати її ворогу. Так само ми є засновниками соціально важливих проектів, що торкаються інституту сім'ї, акції екологічного та гуманітарного вектора.

Керівництово Луганьскої обласної організації ПП "Національний корпус"

Кирилов Владислав Ігорович Голова Луганського осередку Національного Корпусу

Кирилов Владислав Ігорович - Голова Луганського осередку Національного Корпусу

Народився в 1997 р. у с.м.т. Миронівське, Дебальцевського району. Закінчив Сєвєродонецький хіміко-механічний технікум ім. Володимира Даля, факультет «Розробка програмного забезпечення». Має вищу юридичну освіту. Спортсмен, виконав норматив кандидата майстра спорту з важкої атлетики. Двічі чемпіон Луганської області, тричі чемпіон м. Сєвєродонецьк Два роки працював в кампанії, яка займалась розробкою програмного забезпечення. З 2016 р. очолював цивільний корпус «Азов». З моменту утворення 14 квітня 2016 року очолює Луганський осередок політичної партії «Національний Корпус». 

 

 

 

 

Ахтирський Артем Олександрович Начальник Штабу Луганського осередку політичної партії Національний Корпус

Ахтирський Артем Олександрович - незмінний Начальник Штабу Луганського осередку політичної партії Національний Корпус.

Народився 1997 р. у м. Сєвєродонецьк Луганської області. У 2010 році вступив у Луганське обласне вище училище фізичної культури. Понад 7 років займався плаванням, виконав I дорослий розряд. У змаганнях з тріатлону виконав кандидата в майстри спорту. У  2015 році вступив у СНУ ім. В. Даля. на факультет інституту управління та економіки.

 

 

 

 

Контакти:

Адреса: Сєвєродонецьк, Федоренко, 10

Телефон: (950) 35 81 56