Полтавська обласна організація ПП "Національний корпус"

Після подій Революції Гідності та початку війни на Сході України, постало питання про створення нових патріотичних та націоналістичних сил в країні. Полтава також не оминула це питання і, на початку 2017 року, в місті була створена Полтавська обласна Ініціативна група політичної партії «Національний Корпус». Група активістів, яким небайдужа доля країни та нашого міста, об’єдналася під прапором «Національного Корпусу», щоб працювати на благо Полтави та України в цілому!

 

За час існування у Полтаві, Ініціативна група «Національного Корпусу» вже досягла певних результатів у місті. Збереження пам’яток архітектури, зупинення незаконних забудов, проведення різних акцій та заходів – ось декілька із багатьох ключових речей, які ми змогли зробити! Також, наші активісти постійно відвідують засідання міської ради, міського виконавчого комітету, де тримають на контролі роботу місцевих чиновників. 

 

На початку 2018 року, у Полтаві з’явилася громадська приймальня політичної партії «Національний Корпус», що знаходиться за адресою: м. Полтава, вул. Гоголя 32. Ми завжди готові допомогти містянам у вирішенні проблемних питань чи вислухати їх пропозиції, зауваження тощо. 

 

Долучайтеся до Національного Корпусу Полтава, адже тільки разом ми зможемо змінити наше місто та нашу країну на краще! 

 

Керівництво Полтавської обласної організації ПП "Національний корпус"

Анатолій Шиян

Анатолій Шиян - Голова Полтавської обласної організаці ПП "Національний корпус"

Лідером та очільником Полтавської обласної організації «Національного корпусу» став Шиян Анатолій Васильович. Анатолію 32 роки, він народився та, до останнього часу, мешкав у Києві. На посаді голови ініціативної групи міста Полтава він займається актуальними проблемами міста, а саме: сприяє збереженню архітектурних пам'яток, допомагає полтавцям з вирішенням соціальних питань, бере активну участь у суспільно-політичному житті міста тощо. 

 

 

 

 

Контакти:

Тел.: (093) 401-91-38

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Адреса приймальні: м. Полтава, вул. Гоголя 32