Сумська обласна організація ПП "Національний корпус"

Азовський рух на Сумщині зародився у 2016 році, з появою Цивільного корпусу "Азов" та подальшого його перетворення в політичну партію "Національний Корпус". Партія об’єднала навкруги себе різних людей, котрі готові творити нові позитивні зміни для кращого майбутнього українців.

За два роки спільно-політичноїдіяльності нам вдалося сформувати Спортивний корпус у Сумах. Поширити рух по області формуючи ініціативні групи у Конотопі, Лебедині.  

Ми торкнулись абсолютно різних сфер суспільного життя міста. Розпочали боротьбу протии російських банків, грального бізнесу , "наливайками" та наркоторгівлею, незаконним підвищенням проїзду тощо.  

Ми провели низку заходів спрямованих на пропоганду здорового способу життя( спортивні турніри, змагання з фрі-файту, відкриті тренквання тощо), волонтерська діяльність (здавали кров, допомагали дітям-сиротам та бійцям АТО) проводили акції екологічного спрямування, проводили заходи спрямовані на розвиток дітей. Приєдналися до всеукраїнського проекту Пам'ять нації та встановили 3 Хрести (Суми, Лебедин, Хоминці). Взяли участь у всеукраїнській акції «Відроди Хортицю» по висадці дубів. 

Керівництво Сумської обласної організації ПП "Національний корпус"

Адреса:

Адрес офісу: Петропалівська 74
тел:(095) 015 5028

Сокур Денис Володимирович

Сокур Денис Володимирович – Голова Національного корпусу Суми

Біографія: в період з 26.11.2011 по 11.10.2012 проходив строкову службу у 169 Навчальному центрі та 36 ОБрБО (Крим). В період з 12.06.2017 до 07.04.2015 приймав участь в АТО на території Донецької та Луганської області на посаді командира відділення розвідки. З 2015 року – голова Сумської міської громадської організації «Рада учасників і волонтерів АТО» З 2016 року по 2018 – Голова східного корпусу

 

 

 

 

 

Егоров

Єгоров Олексій Олексійович – Начальник штабу Національного корпусу Суми

Біографія: Має активну громадську позицію, брав активну участь у акціях та мітингах, був заступником голови Східного корпусу. Активно займається спортом: призер області зі спортивної греблі, має перший дорослий розряд по баскетболу. Закінчив СНАУ економічний факультет.