Colors: Cyan Color

Національний Корпус Полтава контролює суд по вимагачам у Гадячі

Активісти Національного Корпусу Полтава відвідали суд в м. Гадяч 17 вересня. Нагадаємо, оперативники карного розшуку обласної поліції, спільно із співробітниками УСБУ, прокуратури та працівниками місцевого відділу поліції, із залученням спецпідрозділу "КОРД" затримали групу осіб. Їх підозрюють у вимаганнях коштів від мешканців Гадяцького району. Суд був надто складним, адже поведінка підозрюваних була вкрай неадекватною і неспокійною. Вирок: 60 діб без права на заставу.

Національний Корпус і надалі буде контролювати цю справу, ми допоможемо правоохоронним органам і постраждалим, щоб ці покидьки понесли покарання.

суд у Гадячі, Національний Корпус Полтава

У Полтаві показали фотовиставку «Полтава без МАФів»

Національний Корпус долучився до проведення в Полтаві ІІ-го Міжнародного фестивалю документального патріотичного кіно "КіноДок"

Полтава КіноДок, Національний корпус Полтава

Національний Корпус долучився до проведення в Полтаві ІІ-го Міжнародного фестивалю документального патріотичного кіно "КіноДок". Фестиваль проходив 14 - 16 вересня. На Театральній площі від Національного Корпусу було представлено світлини полку "АЗОВ" з Широкинскьої операції та провели показові виступи з бойових мистецтв "Летхвей" та "Тхеквондо". Дякуємо за допомогу Oleh Kovalenko та Roman Maslak

Голова «Національного Корпусу» Полтава про те що зараз відбувається з добудувою до «Котлярика»

Національний корпус Полтава підримав хорватьских футболістів

«Національний Корпус» Полтава проти знищення архітектурних пам'яток