Мажори, які вбивають людей на дорогах України , повинні нести справедливе покарання за свої злочини

Національний Корпус провів пікет Полтавської місцевої прокуратури з вимогою прозорого і справедливого розслідування та притягнення до відповідальності мажорки Наталії Саєнко, яка 2 місяці тому на пішоходному переході під знаком "Обережно, діти!" збила 15-річного Артема Левченко.

За даними ЗМІ поки медики надавали першу допомогу дитині, винуватці ДТП у присутності патрульних зняли номерні знаки за забрали відеореєстратор. 7 січня хлопчик помер у лікарні, так і не вийшовши з коми. Також ми прийшли на судове засідання у Жовтневому райсуді Полтави щодо обрання міри запобіжного заходу для Саєнко.

Прокуратура попросила для вбивці дитини лише домашнього арешту , а не тримання під вартою. І суд ухвалив саме таке рішення- 60 днівцілодобового арешту! Тож існує велика ймовірність, що справу щодо цього ДТП за участі власниці кількох ресторанів та перукарні у Полтаві Наталії Саєнко усіма силами намагатимуться зам'яти та сфальсифікувати. 

ми і надалі будемо контролювати перебіг досудового та судового розслідування та закликаємо громадськість долучатись до нас! Увага суспільства у цій справі надзвичайно потрібна і важлива!