А. Шиян про Януковича: "Він - зрадник!"

Оболонський районний суд Києва оголосив вирок екс- президенту України Віктору Януковичу. Його визнали винним у державній зраді. Рішення ухвалили 24 січня 2019 року.

Своє бачення цієї ситуації прокоментував Голова Полтавського обласного осередку ПП "Національний Корпус" Анатолій Шиян: "Він - зрадник! І винен у тисяч смертей українців, вбитих від рук "тітушок" та "буркутів" на Майдані в Києві, на площах по інших містах України, та на Донбасі! Він винен у тому, що мільйони українців залишись без даху над головою і, рятуючи своє життя і життя своїх близьких, стали вимушеними переселенцями, чи взагалі примушені були податись до інших країн в пошуках кращої долі. Проте, яка б велика провина не лежала на Януковичі , він- далеко не єдиний винуватець всіх тих бід , що на нас із вами обрушилися! у Росію  разом з ним втекли десятки його поплічників , що продовжують всіма можливими засобами шкодити Україні та грати на руку Кремлю! Чи вірю я, що вони також понесуть справедливе покарання? Так! Більш того, я знаю , що це станеться ! Проте лише тоді, коли ми з вами , патріоти України, прийдемо до влади і розірвемо порочне коло суцільної кругової поруки та взаємного прикриття, яке губить Україну десятки років!"

 

Нагадаємо, екс- президенту призначили покарання у вигляді 13 років позбавлення вролі. Суд визнав Януковича винним у державній зраді та плануванні , підготовці, розв'язуванні та веденні агресивної війни. Оскільки Віктор Янукович не був присутнім під час засіданні суду, екс- президента арештують тоді, коли вдасьбся його затримати.