"Національний корпус" завітає в гості до ПП "ЛЮГ", щоб нагадати про обов'язок перед містом

Третій день поспіль приватні маршрутки та автобуси не вийшли на маршрути у Полтаві. Це 16 перевізників. Причина – низька вартість проїзду. Секретар Полтавської міськради Олександр Шамота повідомив: о 15 годині чекає перевізників у Полтавській міськраді із розрахунками тарифів, які вони пропонують.

Однак перевізники так й не з'явилися сьогодні у міській раді. Голова полтавського осередку "Національного корпусу" Анатолій Шиян каже, що перевізники у даній ситуації не праві, бо якщо вони хочуть отримати бажанний результат, то вони мають аргументувати своє бажання.

"Вони сьогодні не принесли аргументацію, значить її взагалі не має", - каже Анатолій. За його словами, у середу в міськраді збереться депутатська комісія, де будуть приймати рішення щодо перевізників.

"Ми плануємо прийти в середу до міської ради та вимагати рішення про закупівлю нового громадського транспорту, гроші на який були закладені в бюджет на 2019 рік. Депутатська комісія має дати згоду на це. Тільки так Полтава зможе відмовитися від маршруток. Усі ці перевізники - це корупційно-кримінальна банда, яка працює на одну людину. ПП "ЛЮГ" попередники цієї міськради колись видали ліцензію й наразі він підбиває під себе приватних перевізників у яких немає вибору, бо нікому не дають більше такої ліцензії. Зараз в Полтаві така ситуація: якщо у тебе є авто і ти бажаєш заробляти гроші перевезеннями, то ти просто маєш занести гроші в ПП "ЛЮГ", щоб тобі дали покористуватися ліцензією", - говорить Шиян.

Також, Анатолій Шиян каже, що "Національний корпус" 14 травня хоче завітати в гості до перевізника ПП "ЛЮГ" та нагадати їм, що вони мають обов'язок перед Полтавою.

"Якщо не підвищують тариф за першим вашим бажанням, то не варто створювати в місті транспортний колапс! Через ваші бісики страждає уся Полтава!", - наголосив голова полтавського осередку "Національного корпусу" Анатолій Шиян.