«Національний корпус» підтримав страйк кременчуцьких залізничників

Політична партія «Національний корпус» підтримала страйк залізничників в Кременчуці Полтавської області. Про це повідомив Станіслав Кшевінський, голова ініціативної групи політичної партії «Національний корпус» у Кременчуці.

Як зазначив Станіслав Кшевінський , ще в минулому році до лав «Національного корпусу» увійшли представники незалежних профспілок залізничників. Таке рішення політична партія прийняла через те, що члени цих профспілок борються за права робітників та дотримання всіх інструкцій в українських залізницях.

Залізнична колія – це є стратегічний об’єкт, несправність якого може спричинити загрозливу ситуація для обороноспроможності та повноцінного функціонування інфраструктури країни. І саме тоді, коли залізничники виступили за дотримання належних інструкцій, за дотримання законодавства, за забезпечення безпеки руху локомотивів на нашій залізниці українській – от саме тоді ми вирішили їх підтримати, - каже Станіслав Кшевінський.

За його словами, у неділю, 27 травня, ветерани «АЗОВу» у складі «Національного корпусу» прийшли на допомогу мітингувальникам та не дали рушити локомотиву, який був в аварійному стані. Саме його хотіло пустити в рейс керівництво кременчуцької залізниці. Крім того, активісти в результаті перевірки дізналися, що водії локомотиву не були оформлені належним чином та взагалі не мали права їхати на цьому потязі.