Colors: Green Color

Перемога на Кубку Світу з карате

Днями у Полтаві відбувся Кубок Світу з карате 2019 до міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку. Цього дня зібралося понад 450 активістів з шістнадцяти областей України та чотирьох країн світу, щоб перевірити свої сили. Неймовірно велика конкуренція не злякала наших спортсменів, які з гордістю представили нашу область. В результаті спортсмени вибороли одне золото та одна бронзу. Вітаємо переможців!

Всеукраїнський з`їзд партії Національний корпус

Неопломбована скринька у Конотопі на дільниці

В Конотопі на дільниці №590767 станом на 14:00 була виявлена неопломбована скринька, яка була задіяна у виборчому процесі. Складено акт. Video:https://www.youtube.com/watch?v=DbmDQjDHA08

Національний корпус відмітив День Соборності України

Змагання зі стрільби відбулися у Шостці

Змагання з кульової стрільби з пневматичної зброї  за підтримки Національного корпусу відбулися 16-го лютого у Шостці.

Участь у змаганнях взяло близько 140 спортсменів: вихованці навчальних закладів усіх рівнів акредитації, а також: клубів, громадських об’єднань, товариств та спортивних шкіл усіх напрямків діяльності.

Вправи виконувались згідно положення змагань одним стрілком з пневматичної гвинтівки МР-512М, з положення: стоячи, з коліна, з положення лежачі. Також виконувалась вправа одним стрілком з пневматичного пістолету МР-53. У змаганнях визначались переможці за сумою витих очок всіх членів команди, особиста – за сумою вибитих очок кожного учасника.

Абсолютним переможцем у змаганнях став Стельмах Максим, друге місце посів Кочубін Максим, третє – Тетюра Євгенія.