Colors: Green Color

Національний корпус Шостка запрошує на кінопоказ

Перемога на Кубку Світу з карате

Днями у Полтаві відбувся Кубок Світу з карате 2019 до міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку. Цього дня зібралося понад 450 активістів з шістнадцяти областей України та чотирьох країн світу, щоб перевірити свої сили. Неймовірно велика конкуренція не злякала наших спортсменів, які з гордістю представили нашу область. В результаті спортсмени вибороли одне золото та одна бронзу. Вітаємо переможців!

У Лебедині відбулися змагання з орієнтування

18 травня поблизу Лебедина відбулися змагання зі спортивного орієнтування «Лебедиський Азимут – 2019», які вже по праву можна назвати традиційними для міста. Школярі, дорослі, батьки з дітьми – як лебединці, так і гості славного міста, виявили бажання перевірити свою спритність, витримку, вміння зорієнтуватися на місцевості, а також приємно та з користю для здоров’я провести час, позмагатися, хто найсильніший та найспритніший. Учасники змагалися у різних вікових групах: батьки і діти, жінки 10-13 років, жінки 14-20 років, жінки 21-40, жінки 41-55, чоловіки 10-13 років, чоловіки 14-20 років, чоловіки 21-40, чоловіки 41-55. Перед стартом кожен учасник отримав карту, по якій повинен був зорієнтуватися, варто зазначити, що максимально допустимий час для подолання дистанції – 1 година 40 хвилин, окрім цього, на результат учасників змагання вплинула кількість знайдених та відмічених точок на карті. У підсумку призові місця були визначені у кожній віковій категорії: батьки і діти: І місце – Вирівський Ростислав, ІІ – Кудлай Артем, ІІІ – Воронова Софія, Корабельська Катерина, Кіріченко Анжеліка; жінки 10-13: І місце – Камчатна Валерія, ІІ – Гребець Дар’я, ІІІ – Гамова Дар’я; жінки 14-20: І місце – Орлова Наталія, ІІ – Петренко Біата, ІІІ – Мольчиц Дар’я; жінки 21-40: І місце – Пічугіна Марія; жінки 41-55: І місце – Галак Людмила, ІІ – Яненко Ірина; чоловіки 10-13: І місце – Терещенко Олександр, ІІ – Повидиш Іван, ІІІ – Грек Михайло; чоловіки 14-20: І місце – Древаль Єгор, ІІ – Павленко Андрій, ІІІ – Коростіль Дмитро; чоловіки 21-40: І місце – Меренков Віталій, ІІ – Пічугін Дмитро, ІІІ – Максименко Владислав; чоловіки 41-55: І місце – Яненко Сергій Переможці були нагороджені медалями та грамотами. Щасливі й бадьорі як досвідчені спортсмени, так і новачки подякували організаторам за чудову нагоду з користю провести час.

Неопломбована скринька у Конотопі на дільниці

В Конотопі на дільниці №590767 станом на 14:00 була виявлена неопломбована скринька, яка була задіяна у виборчому процесі. Складено акт. Video:https://www.youtube.com/watch?v=DbmDQjDHA08

Національний корпус у Шостці вшанував пам’ять загиблих у Другій Світовій війні

Національний корпус у Шостці вшанував пам’ять загиблих у Другій Світовій війні 8 травня в Україні відзначають День пам’яті та примирення. З цієї нагоди Національний корпус в Шостці вшанував пам’ять загиблих у Другій світовій війні. Активісти поклали квіти до могил загиблих воїнів та жертв серед мирного населення і патріотів часів Другої світової війни. Вшанувати пам’ять загиблих зібрались представники міської влади, родини загиблих в зоні АТО шосткинців, мешканці міста.

Змагання зі стрільби відбулися у Шостці

Змагання з кульової стрільби з пневматичної зброї  за підтримки Національного корпусу відбулися 16-го лютого у Шостці.

Участь у змаганнях взяло близько 140 спортсменів: вихованці навчальних закладів усіх рівнів акредитації, а також: клубів, громадських об’єднань, товариств та спортивних шкіл усіх напрямків діяльності.

Вправи виконувались згідно положення змагань одним стрілком з пневматичної гвинтівки МР-512М, з положення: стоячи, з коліна, з положення лежачі. Також виконувалась вправа одним стрілком з пневматичного пістолету МР-53. У змаганнях визначались переможці за сумою витих очок всіх членів команди, особиста – за сумою вибитих очок кожного учасника.

Абсолютним переможцем у змаганнях став Стельмах Максим, друге місце посів Кочубін Максим, третє – Тетюра Євгенія.