Colors: Green Color

Лідер Національного Корпусу Андрій Білецький завітав у Суми

Сумський обласний з'їзд Національного корпусу

 

Сьогодні відбувся щомісячний обласний з'їзд осередків та ініціативних груп Сумської області політичної партії Національний корпус

 Почали з'їзд з приємної частини - відзначення та нагородження головою Сумського обласного осередку Денисом Сокуром активістів за вагомий внесок у розвиток Азовського руху, плідну працю та активну громадсько-політичну діяльність.

Під час зустрічі обговорили організаційні моменти та плани на майбутнє. Підвели підсумки минулого місяця, звітували про виконану роботу, задалися мотивацією від лідера та з новими силами продовжуємо плідно працювати.


1 липня відбувся відкритий чемпіонат з шахів за кубок "Спортивного корпусу" Суми

Відкрите тренування для прихильників Спортивного Корпусу Суми

"НАЦІОНАЛЬНИЙ КОРПУС" СУМИ ПРОВІВ ЗМАГАННЯ З ФРІ-ФАЙТУ

Національний корпус вшанував п`амять жертв Голодомору 1932-1933

 

 24-го листопада вся країна вшановувала п`амять жертв Голодомору - мільйонів загиблих в результаті штучного голоду селян радянської України, знищених сталінським режимом у 1932-1933 роках. Страшний голод став національною катастрофою, що був свідомою цілеспрямованою акцією політичного керівництва СРСР проти українського народу. Влаштований радянською владою геноцид 1932-33 років знищив понад 7 мільйонів осіб на території УРСР та 3 мільйони українців поза її межами.

Національний корпус встановив біля памятника Шевченка, фотодокументальну виставку «Супротив геноциду» присвячену до 85-річниці дня пам`яті жертв геноциду 1932-1933 років, яка нагадала сумчанам історію голодомору її причини та наслідки. Окрім цього долучилися до всеукраїнської акції "Запали свічку" Запалювання свічок – традиційний спосіб вираження поваги і вшанування. У річницю події їх запалюють на центральних площах міста, біля пам'ятників жертвам Голодомору, в храмах.