Лідер Національного Корпусу Андрій Білецький завітав у Суми

12 жовтня лідер партії "Національний Корпус" Андрій Білецький відвідав Суми.

У прграмі візіту засновник полку «Азов», народний депутат України Андрій Білецький завітав до Сумського кадетського корпусу імені І. Г. Харитоненка.

Начальник Кадетського корпусу генерал-майор Свідлов Юрій Іванович провів екскурсію почесному гостю показавши територію корпусу, умови життя кадетів, їх навчальні класи, спортивні зали для фізичної підготовки.

Під час зустрічі з кадетами засновник полку «Азов» Андрій Білецький виразив приємне враження після екскурсії закладом : «На превеликий жаль, у вас тут армії і порядку більше, ніж у деяких частинах української армії і ви маєте цим пишатися. Це заслуга не тільки ваших керівників, але й ваша»

Наприкінці кадети мали змогу поспілкуватися та задаватиі питання лідеру Азовського руху.

Після зустрічі з кадетами в СумДПУ відбулася презентація документального фільму «Як ми стали добровольцями», на яку також завітав громадський діяч, історик, засновник полку «Азов», народний депутат України, лідер Національного корпусу – Андрій Білецький.

Кінострічка пронесла крізь роки дух і силу справжніх українських героїв. А контакт режисера фільму і головних героїв з аудиторією показав, що ми самі творимо історію та своїм прикладом можемо впливати на події в нашій країні. На презентацію прибули режисери, герої фільму, волонтери та добровольці.

«Добровольчий рух – вияв українського духу, вольового, з характером за свою націю. У 2014 добровольці та волонтери просякли цим значну частину суспільства, вони надихнули Україну на боротьбу. - зазначив Андрій Білецький - Ми не повинні починати ставитися до добровольчого руху як до минувшини. Ми маємо не здаватися та нести цей дух віданності своєї країни далі. Добровольчий дух скоро просякне всю Україну, і тоді на неї чекає велике майбутнє.» - запевняє лідер Національного корпусу.

Андрій Білецький подарував педагогічному університету книжку «Добробати» з найкращими побажаннями та власним підписом. Окрім цього вручив почесний орден-відзнаку «Кров за Україну» солдату Анатолію Горбенку з позивним «Бугор».

Також наприкінці заходу почесними відзнаками нагородили волонтерів, що допомагали добровольцям.

Наприкінці дня Андрій Білецький зустрівся з активістами та прихильниками Сумського обласного осередку партії.

Під час зустрічі лідер розповів своє бачення сучасних політичних процесів в Україні, обговорили з присутніми гострі проблеми країни та визнали подальші плани на майбутню діяльність.