Підсумки боротьби за 2018 рікЗа цей 2018 рік ми досягли реальних успіхів. Нас не зламали жодні труднощі, ні введення воєнного стану, ні фейкові реформи, ні рейдерскі захоплення та стрілянина.

Ми стали осередком всеукраїнської партії Національного корпусу та розширилися по всій області створивши ініціативні групи: Лебедин, Білопілля, Охтирка, Тростянець, Шостка.

Ми створили в Сумській області проект Спортивний корпус, який за час свого існування провів десятки змагань різних напрямків і рівнів: обласні та всеукраїнські змагання з шахів, масштабні змагання з фрі-файту, самбо, більярду , орієнтуванню, велопробіги, відкрили спортивну залу для молоді у Краснопіллі, проводили майстер-класи та відкриті тренування, брали призові місця у чемпіонатах та турнірах тощо.

Провели десятки різних напрямків заходів: фотовиставки, свята для дітей,соціальні акції, проведення вишколів та інструктажів з медицини тощо.

Встановили в рамках всеукраїнської акції « Пам'ять Нації» хрест всім полеглим українським воїнам у тисячолітній боротьбі за вільну Україну.

Після введення воєнного стану проводили інформування населення, проходили навчання з військової підготовки тощо.

Відстоювали права населення, щодо видання незаконних допоміжних квитанцій доплати за газопостачання, почали судову справу проти незаконних дій ТОВ «Сумитепленерго», виступали проти свавілля поліції, боролися проти рейдерських захватів тощо.

З кожним днем ми розвиваємося та становися сильніше, в новому році зможемо зробити ще більше справ для розбудови нашої держави.