Colors: Green Color

Сумський обласний з'їзд Національного корпусу

 

Сьогодні відбувся щомісячний обласний з'їзд осередків та ініціативних груп Сумської області політичної партії Національний корпус

 Почали з'їзд з приємної частини - відзначення та нагородження головою Сумського обласного осередку Денисом Сокуром активістів за вагомий внесок у розвиток Азовського руху, плідну працю та активну громадсько-політичну діяльність.

Під час зустрічі обговорили організаційні моменти та плани на майбутнє. Підвели підсумки минулого місяця, звітували про виконану роботу, задалися мотивацією від лідера та з новими силами продовжуємо плідно працювати.


У Сумах змагалися за кубок Спортивного корпусу у всеукраїнському турнірі шахів

 

 

З 9-го по 11-те листопада у Кадетському корпусі імені І. Г. Харитоненка проходив маштабний  Всеукраїнський турнір з шахів за кубок Спортивного корпусу.

Змагалися за першість у турнірі  близько п`ятдесяти учасників у 4 номінаціях: чоловіки, жінки, юнаки та ветерани, серед яких як новачки так і майстри спорту. Слідкували за запеклою боротьбою та судили змаганя судді міжнародного класу. У Сумах турнір такого рівня проходив уперше.

До гри в шахи долучилися й кадети:

«Рівень проведення турніру дуже гарний, нам сподобалось,  ми відчули себе справжніми стратегами на цьому турнірі, і я гадаю, що шахи – це тотальна гра, яка допомагає як майбутньому офіцеру осмислювати різні ходи в нашому житті», — говорить учасник змагань  Олексій Черевань, старший сержант ліцею-інтернату «Кадетський Корпус» імені І.Г. Харитоненка.

По завершенню змагань голова Спортивного корпусу Суми, заслужений тренер України, заслужений працівник фізкультури та спорту України Володимир Гордієнко подякував учасникам за боротьбу, видовищні парії, що приковували погляди, як гостей так і учасників та вручив переможцям грамоти та медалі.

 

Відкрите тренування для прихильників Спортивного Корпусу Суми

СПОРТИВНИЙ КОРПУС СУМИ ПРОВІВ ЗМАГАННЯ З ШАШОК

29-го вересня відбувся фінал Сумського обласного чемпіонату за кубок Спортивного корпусу з шашок.

Шашки захоплюють і дорослих, і малечу, розвивають мислення, логіку та вміння прорахувати свої дії на декілька кроків вперед. Участі у фіналі взяли кращі спортсмени області, що відбиралися протягом всього місяця в етапах змаганнях. Усього у фінал пройшло близько 20 чоловіки різного віку, серед яких і люди з обмеженими можливостями.

Протягом декількох годин, учасники змагалися за головний приз - кубок Спортивного корпусу.

По завершенню змагань голова Спортивного корпусу Суми, заслужений тренер України, заслужений працівник фізкультури та спорту України Володимир Гордієнко наголосив, що Спортивний корпус буде і надалі розвивати шашки у Сумській області та подякував шашкістам за участь, позитивні емоції.

 

Національний корпус вшанував п`амять жертв Голодомору 1932-1933

 

 24-го листопада вся країна вшановувала п`амять жертв Голодомору - мільйонів загиблих в результаті штучного голоду селян радянської України, знищених сталінським режимом у 1932-1933 роках. Страшний голод став національною катастрофою, що був свідомою цілеспрямованою акцією політичного керівництва СРСР проти українського народу. Влаштований радянською владою геноцид 1932-33 років знищив понад 7 мільйонів осіб на території УРСР та 3 мільйони українців поза її межами.

Національний корпус встановив біля памятника Шевченка, фотодокументальну виставку «Супротив геноциду» присвячену до 85-річниці дня пам`яті жертв геноциду 1932-1933 років, яка нагадала сумчанам історію голодомору її причини та наслідки. Окрім цього долучилися до всеукраїнської акції "Запали свічку" Запалювання свічок – традиційний спосіб вираження поваги і вшанування. У річницю події їх запалюють на центральних площах міста, біля пам'ятників жертвам Голодомору, в храмах.

 

«Національний Корпус» Суми провів тренінг з командоутворення