Colors: Green Color

Перемоги Спортивного корпусу

З 5-го по 8 вересня поблизу міста Лебедина проходив Міжнародний фестиваль зі спортивного орієнтування серед ветеранів «МАЙСТЕР-2019» до якого долучилися представники Спортивного корпусу. Учасники фестивалю – чоловіки та жінки, віком від 35 до 80 років, а також у категоріях OPEN – спортсмени до 34 років та OPEN 2 – усі бажаючі. У змаганнях взяли участь більше 200 представників 12 областей України. Програма змагань була насиченою, за ці дні відбулися: нічне орієнтування, змагання на середній дистанції, концертна програма від бардів Сумщини, змагання на класичній дистанції; «Орієнт-шоу»; змагання на короткій дистанції. Переможцям від Спортивного корпусу став - Сергій Демченко, що зайняв призове ІІІ місце у віковій групі OPEN-2.

Перегляд фільму «Ціна Незалежності»

Вчора, 2-го липня, відбувся перегляд фільму «Ціна Незалежності» про лідера Азовського Руху Андрія Білецького, що ілюструє його життєвий шлях. Андрій Білецький – це саме та людина, яка змогла створити найбоєздатніший та найуспішніший добровольчий підрозділ – полк «Азов», а також потужний націоналістичний Рух з перспективною партією Нацкорпус. За ініціативи Білецького по всій Україні розбудовується десятки соціальних проектів.

Велопробіг до Дня фізкультури

Спортивний корпус разом з Національним корпусом Шостка до дня фізичної культури і спорту України взяв участь у велопробігу на 100 кілометрів за маршрутом Семенівка-Чайкіно-Н.Сіверський-Шостка. Спортсмени активно провели вихідні отримали величезне задоволення та гарний настрій.

Звільненнили з полону українських бойовиків

У Києві приземлився літак зі звільненними з полону бойовиків українцями. До Києва звільнені українські заручники прилетіли з Мінська, куди їх доставили з російського Ростову-на-Дону. В аеропорту їх зустріли родичі.

Спортивний корпус провів змагання з вільної боротьби

Спортивний корпус разом з клубом чемпіон провели турнір з вільної боротьби до Дня Краснопілля? Перевірити себе на міцність та позмагатися з’їхалися учасники з усієї області. Переможці почесно були нагороджені грамотами та медалями

День Конституції

Це державне свято щорічно відзначається на честь ухвалення Конституції незалежної України. Основний Закон Держави Україна був ухвалений 28 червня 1996 року на 5-й сесії Верховної Ради України 2-го скликання. Конституція України набула чинності з дня її прийняття. День Конституції – не просто свято нормативного акту, а день, коли було затверджено права і свободи громадян України. Щиро вітаємо спілчан із вітають всіх із Днем Конституції! Ми пишаємося нашою країною і з гордістю відзначаємо це державне свято!