Colors: Green Color

У Ромнах запрацював офіс Національного корпусу

17-го червня у Ромнах урочисто відкрили новий офіс осередку політичної партії Національного корпусу. На урочисте відкриття завітав голова Сумського обласного осередку Національного корпусу та кандидат у депутати Верховної ради - Денис Сокур. «Це важлива подія для жителів міста, адже відкриття офісу - додатковий інструмент для вирішення важливих питань містян. Тут сформована команда людей, які мають досвід роботи у різних сферах.» - зазначив голова Сумського обласного осередку Національного корпусу Денис Сокур Розпочалося дійство з вшанування пам’яті полеглих героїв на сході Україні, хвилиною мовчання та урочистим покладанням квітів до пам’ятника загиблим воїнам в зоні АТО. Після чого всі направилися до нового офісу, що знаходиться за адресою вул.: Свободи 8"Ж" та працюватиме кожного дня з 8:00 -16:00. « З сьогоднішнього дня офіційно працюватиме офіс до якого за допомогою зможе звернутися кожен містянин. Ми маємо сильну команду на місцях, яка орієнтується у проблематиці регіону і разом пропонуватимемо шляхи їх вирішення. Ми завжди готові до конструктивного діалогу та співпраці» - розповів голова ініціативної групи Національного корпусу у Ромнах Віталій Гринь Нагадуємо, що ініціативні групи Національного корпусу існують: у Шостці, Конотопі, Лебедині, Білопіллі, Тростянці і у Ромнах.

Національний Корпус вітає християн зі святом Трійці

Національний Корпус вітає християн зі святом Трійці Вітаємо християн зі святом Святої Трійці! Світла й добра вашим родинам! Миру та щастя рідним і близьким!

Спортивний корпус провів змагання з вільної боротьби

14-го та 15-го червня у місті Ромни Спортивний корпус з Національним корпусом провів відкриті міжобласні змагання з вільної боротьби. Перевірити себе на міцність приїхали десятки спортсменів з Сумської, Київської, Чернігівської, Полтавської, Харківської областей, та з Республіки Білорусь. Перед початком змагань до присутніх звернувся голова ініціативної групи Національного Корпусу міста Ромни Віталій Гринь, який побажав всім успіхів, впевненості у своїх силах, волі до перемоги, наснаги та оптимізму. Кожен з спортсменів до останнього змагався за перемогу. Захід пройшов в приємній атмосфері та головне без травм. По закінченню змагань Національний корпус вручив переможцям медалі та подарунки.

Тренінг зі спортивного орієнтування

Днями Спортивний корпусу у місті Лебедині провів семінар для учнів 6-7 класів школи 7 зі спортивного орієнтування. Учні більше дізналися про спортивне орієнтування, вивчили позначки на картографії та навчилися орієнтуватися на місцевості за допомогою карти.

Одна кров взяв участь у челенжі

Одна кров у Суммх прийняли естафету від наших друзів @проекту Одна кров у Харкові За умовами ми повинні на протязі тижня здати кров, у разі невиконання треба перевести 50 грн на рахунок благодійного фонду. Кошти перераховані, але ми не відмовляємося виконувати обов‘язкове завдання - донацію, вона відбудеться!) В свою чергу передаємо цю естафету нашим друзям @odnakrov_lugansk @odna_krov_odesa та @odnakrov_ck

Національний корпус вітає з Днем батька

Українці сьогодні вперше відзначають День батька. День батька — щорічне свято на честь татусів, що відзначається в більшості соціально розвинутих країн. Святкова дата була встановлена указом колишнього Президента України Петра Порошенко від 18 травня 2019 року. В Україні День батька відзначається в третю неділю червня. День батька установлено з метою створення сприятливих умов для зміцнення інституту сім'ї як основи суспільства і визнання на державному рівні ролі батька у вихованні дітей