Перемоги Спортивного корпусу

З 5-го по 8 вересня поблизу міста Лебедина проходив Міжнародний фестиваль зі спортивного орієнтування серед ветеранів «МАЙСТЕР-2019» до якого долучилися представники Спортивного корпусу. Учасники фестивалю – чоловіки та жінки, віком від 35 до 80 років, а також у категоріях OPEN – спортсмени до 34 років та OPEN 2 – усі бажаючі. У змаганнях взяли участь більше 200 представників 12 областей України. Програма змагань була насиченою, за ці дні відбулися: нічне орієнтування, змагання на середній дистанції, концертна програма від бардів Сумщини, змагання на класичній дистанції; «Орієнт-шоу»; змагання на короткій дистанції. Переможцям від Спортивного корпусу став - Сергій Демченко, що зайняв призове ІІІ місце у віковій групі OPEN-2.