Турнір з вільної боротьби відбувся у Краснопіллі

 

22-го грудня у Краснопіллі відбувся турнір з вільної боротьби, на якому зустрілися близько 30 борців різної вікової  та вагової категорії до 17 років.

 «« Я дуже багато тренуюся і тепер сам можу захистити себе та своїх друзів.  Кожного разу дізнаюся більше прийомів і з кожним днем  борюся все краще» -  розповідає учасник змагань Артем Бовар.

Півроку тому Спортивний корпус відкрив спортивну залу  у Краснопіллі і вже через такий  короткий час тут проходить перший турнір.

«У подальшому ми плануємо відкривати ще такі спортивні зали по всій Сумщині та залучати молодь до занять спортом» -  розповідає Голова Спортивного корпусу Іван Комарицький

Окрім цього Спортивний корпус подарував юним спортсменам для активних тренувань, покращення навичок манекен  для боротьби.

« Цей турнір важливий в першу чергу для дітей, щоб вони набиралися духом, був стимул займатися і вигравати» - зазначає Євген Копаниця, координатор змагань.

Переможців змагань нагородили грамотами, медалями та солодкими подарунками. Проте переможених немає адже кожен отримав медаль за участь та солодкий подарунок  до свят.