ТОВ "Сумитепленерго" порушує законодавство

28-го грудня відбулося засідання у Зарічному суді Національного корпусу та небайдужих місцевих жителів з ТОВ «Сумитепленерго».

Під час засідання суддя запросив документи у представника ТОВ «Сумитепленерго» , що необхідні для експертизи по роботі підприємства, що порушує низку чинного  законодавства  та протягом багатьох років вводить в оману мешканців міста Суми.

Протягом засідання представник підприємства постійно говорила про відсутність документації за необхідні роки.

Також «Сумитепленерго» надає оборотні, оборотні-сальдові відомості та рахунки, що не є первинними бухгалтерськими документами і не можуть підтвердити правильність на рахувань за послуги з централізованого опалення.

« ТОВ «Сумитепленерго» спеціально не надає необхідних документів, оскільки знають, що результати експертної комісії будуть не на їх користь, тому замулюють очі та відтягують процес» - зазначає Начальник штабу Національного корпусу Олексій Єгоров.

Нагадуємо, керівництво підприємства ТОВ «Сумитеплоенерго» порушує низку чинного законодавства та протягом багатьох років вводить в оману мешканців міста Суми позоціонуючи себе надавачами послуг з централізованого опалення, проте така послуга надається споживачам балансоутримувачем, якими є ОСББ, КП «Сумитеплоенергоцентраль» та іними організаціями. А сумчанин вимушений двічі оплачувати послугу: ТОВ «Сумитеплоенерго» за міфічну послугу і своєму балансоутримувачу.