Національний корпус завітав до УБСу

5-го березня Національний корпус навідалися до УБСу, щодо тендеру на реконструкцію стадіону «Авангард».

6-го березня відбулися відкриті торги з предмету закупівлі – реконструкція стадіону «Авангард» з влаштування штучного покриття грального поля. Вважаємо, що зазначені торги здійснені з порушенням норм Закону України «Про публічні закупівлі». Встановлення замовником вимоги щодо досвіду виконання аналогічного договору з будівництва, реконструкції або капітального ремонту стадіону з проведенням улаштування покриття зі штучної трави в обсязі не менше 7900 м2, суттєво обмежує коло учасників, лише тим, хто може надати договори з зазначеним об’ємом, а отже є дискримінаційною по відношенню до інших суб’єктів господарювання.

До того ж данні критерії встановлюються лише до улаштування штучної трави, адже предметом закупівлі є реконструкція стадіону, а не футбольного поля. Отже виникає відчуття, що дана вимога встановлюється під конкретного учасника, а і ж хто має досвід роботи менших об’ємів, автоматично позбавлення можливості взяти участь у закупівлі.

Національний корпус надіслав офіційне повідомлення до міської прокуратури та управління захисту економіки (УЗЕ), щоб вони надали правову оцінку цим діям. Ми продовжуємо тримати під контролем дане питання. 

 

 

c8f5190b-8e96-4720-b3e9-ba19942ac7f0