Всеукраїнський з`їзд партії Національний корпус


 25 січня, в м.Київ, відбувся ІІІ всеукраїнський з'їзд ПП "Національний Корпус". З усіх куточків України з'їхалось на урочистий захід понад 6000 тисяч людей: делегати, прихильники та почесні гості. Аби підбити підсумки Нацкорпусу в минулому році і побудувати плани на майбутнє.

До такої масштабної події долучився й Сумський обласний осередок політичної партії ''Національний Корпус''. На з'їзді підбили певні підсумки, обговорили нові цілі, приймали важливі партійні рішення та сформулювали завтрашня на 2019 рік.

На відміну від інших політичних сил різного ідеологічного спрямування участь у виборах – не єдина і тим більше не головна мета існування Національного Корпусу. На виборах життя не закінчується, а працювати потрібно кожен день. Наші першочергові завдання – щоденна робота на користь української Нації, розвиток молодіжних, соціальних, культурних та безлічі інших наших проектів. Ми – Сила, що змінює країну.

Національний корпус на сьогодні одна з найдієвіших партій, що динамічно розвовивається та у якій діє близько 30 соціальних, освітніх, благодійних проектів. Тож наша мета у 2019 році - перемогти на парламентських виборах та формування власної фракції в наступному скликанні.

До того ж під час брифінгу Андрій Білецький  наголосив,що Національний корпус не буде підтримувати жодного з кандидатів на президентських виборах.