«Національний Корпус» Конотоп допомагає учасникам бойових дій відстояти свої права на землю

За активної допомоги представників «Національного корпусу» Конотопа ще 40 учасників АТО незабаром мають отримати свідоцтва про право власності на нерухоме майно, а саме — передбачені законом земельні ділянки.


Вже є ухвалене рішення про виділення та передачу у власність земельних ділянок загальною площею 80 га на території Шевченківської сільської ради та триває кінцевий етап розробки проектів землеустрою.
Свої земельні наділи учасники АТО домовились передати для обробки в оренду фермеру, і незабаром, при отриманні документів про право власності і складанні відповідних договорів оренди, земельні ділянки мали оброблятися та засіюватися.


Але події почали розвиватися дещо по-іншому: свої права на ці земельні ділянки заявив колишній орендар. Так, не маючи жодних дозвільних документів, він почав обробляти дані землі. Ми долучились до вирішення цього питання. Вияснилось, що даний фермер вже деякий час просто нахабно використовує землі у формі рейдерського захвату, тобто не маючи ніяких договорів і, відповідно, не сплачуючи податків до бюджету.


При зверненні до нього припинити свої дії у відповідь АТОвці отримали лише лайку та погрози. У зв'язку з цією ситуацією було прийняте рішення звернутися у правоохоронні органи.
Наразі представники «Національного корпусу» допомагають учасникам АТО у складанні необхідних заяв та звернень до поліції і надалі контролюватимуть ситуацію на всіх етапах і активно допомагатимуть у її вирішенні.